Wszyscy są przyzwyczajeni do tego, że 35-letni książę Harry jest pogodnym i pewnym siebie młodym człowiekiem, który nie martwi się opinią publiczną. Ale, jak się okazało, charyzmatyczny książę jest poważnie zmartwiony z powodu łysego miejsca i jest gotów poważnie rozważyć stan swoich włosów.

Принц Гарри озабочен состоянием своей шевелюры

Niedawno starszy brat Harry'ego, Prince William, zmienił fryzurę, jednak nowa fryzura jeszcze bardziej otworzyła łysą głowę, która zaczęła pojawiać się jeszcze 7 lat temu. Opinia publiczna jest przekonana, że ​​łysienie wiąże się z dziedzicznością, ponieważ ojciec Williama był łysy, gdy miał zaledwie 20 lat.

Принц Гарри лысеет как брат и отец Dziedziczny

Młodszy brat często żartował na temat Williama, ale, jak wiadomo, predyspozycje genetyczne są upartą sprawą, a dzisiaj sam Harry zmierzył się z tym problemem. Znawcy powiedzieli, że książę zamierza dokonać przeszczepu włosów, który, nawiasem mówiąc, będzie kosztował ponad 75 tysięcy dolarów. Procedura odbędzie się natychmiast po ślubie. Na tym etapie Harry został zainspirowany przyszłą żoną, aktorką Megan Markle, która po poznaniu problemu ukochanej osoby poradziła mu, aby natychmiast odwiedził specjalistę.

У принца Гарри генетическая алопеция Czytaj także
  • Książę Harry po raz pierwszy wspomniał w oficjalnym przemówieniu Megan Markle
  • Stopy Megan Markle zrobiły furorę w sieci
  • Książę William wyraził płeć przyszłego dziecka
Принц Уильям недавно сменил стрижку на честную Osoba zajmująca poufne informacje powiedziała to:
"Megan zaprosiła pana młodego do rozważenia jej pomysłu na przeszczep włosów. W tym nie ma nic, aw Hollywood wiele gwiazd robi transplantacje. Książę Harry chce wyglądać młodo i przystojnie, dlatego zamierza pozbyć się zarysowanego łysiny ".