23-letnia piosenkarka, modelka i autorka tekstów Ariana Grande zagrała wczoraj w Wielkiej Brytanii na stadionie "Manchester Arena". Gdy impreza się skończyła, a publiczność zaczęła przygotowywać się do wyjścia, nagle wybuchnęła eksplozja. Według prasy, 22 widzów zginęło, a co najmniej 59 zostało rannych. Władze przypisały ten incydent atakowi terrorystycznemu. Pomimo całej grozy tego, co się dzieje, Ariana znalazła siłę, by zwrócić się do swoich fanów w Internecie.

Ариана Гранде

Ariana Grande

Grande napisał apel do ofiar

Wczoraj, zgodnie z planem, 23-letnia piosenkarka wygłosiła koncert, który był częścią europejskiej trasy. Pod koniec koncertu, a było to około 22:35 czasu lokalnego, wybuch eksplodował. W panice publiczność zaczęła drżeć i próbować opuścić instytucję po drugiej stronie. Wszyscy byli tak przerażeni, że nie rozumieli, co się dzieje. Sama celebra nie ucierpiała w czasie straszliwej eksplozji, ale podczas przesłuchania przez strażników rozkaz wyraźnie oznajmił, że wybuch eksplodował z holu, ponieważ fala uderzeniowa była stamtąd odczuwana. Po tym jak gwiazda pop i widzowie opuścili Manchester Arena, piosenkarka napisała następujące słowa na swojej stronie na Twitterze:

"Jestem zszokowany tym, co się stało. Nie mogę znaleźć słów, które poprą wszystkich, którzy doświadczyli tej tragedii. Składam wszystkim kondolencje, które pochodzą z serca. Jestem wiecznie zmartwiony, że ta eksplozja zagrzmiała w moim przemówieniu. Po prostu nie mam słów. Jestem potwornie zepsuty. "
Манчестер после теракта

Manchester po ataku terrorystycznym

Зрители концерта Гранде после взрыва

Widzowie koncertu Grande po eksplozji

Czytaj także
  • Ponad 10 gwiazd, których intymne zdjęcia hakerów zostały opublikowane w Internecie i zhańbiono ich na całym świecie!
  • Artysta trolluje gwiazdy "zakrzywionymi portretami", a Internet jest nim zachwycony!
  • Po raz pierwszy od sześciu miesięcy Ariana Grande pojawiła się publicznie ze swoim chłopakiem, Millerem

Grande odwołała swoją europejską trasę koncertową

Po smutnym incydencie, który wydarzył się wczoraj na wielkim koncercie, Ariana postanowiła odwołać swoje występy, które były planowane w Europie. Pojutrze miał się odbyć koncert w Belgii, a potem w Niemczech, Szwajcarii i Polsce. Według serwisu prasowego Grande, stało się wiadome, że występy wokalisty będą miały miejsce, jednak nie wiadomo jeszcze, kiedy. Następnie prasa została napisana przez Scootera Browna, dyrektora generalnego Ariany, mówiąc:

"Nie wiesz, jaki cios dla nas jest. W naszym życiu nic takiego nie było. Składam moje kondolencje w imieniu wokalisty i całego zespołu. Ten tchórzliwy i straszny czyn odebrał życie niewinnym dzieciom i naszym bliskim. Opłakujemy wszystkie ofiary z tobą. Jeśli chodzi o przemówienia Ariany, z pewnością się to stanie. Wszystkie bilety zakupione na europejską trasę koncertową pozostaną ważne. Mam wielką nadzieję, że działania, które obecnie podejmujemy w sprawie koncertów, znajdą zrozumienie w waszych sercach. "
Концерты Гранде обязательно произойдутПолиция на месте теракта в МанчестереПолиция на стадионе в Манчестере

Policja na stadionie w Manchesterze