19 marca odbyło się wydarzenie, którego wielu celebrytów starają się nie przegapić: charytatywny wieczór amfar. Dla społeczności światowej organizacja ta znana jest z aktywnej walki z AIDS, a opłaty za miliony dolarów są wykorzystywane do leczenia pacjentów z tej choroby i znalezienia lekarstwa.

Wiele gwiazd uczestniczyło tego wieczoru

Wieczór charytatywny amfAR odbywa się co roku, jednak w 2016 r., Podobnie jak w przeszłości, postanowiono go utrzymać w finansowym sercu Azji. To wydarzenie przyciągnęło wielu gości, którzy zadowolili swoich fanów wyjątkowymi ubraniami. Amerykański aktor Adrien Brody pojawił się wieczorem w eleganckim garniturze, podczas gdy czeska modelka Karolina Kurkova i gwiazda amerykańskiego kina Uma Thurman poszły wzdłuż czerwonego dywanu w eleganckich czarnych sukienkach. Michelle Rodriguez zaprezentowała elegancką czerwoną sukienkę, a Victoria Beckham była ubrana w swój projekt kolekcji jesień / zima 2016: sukienkę w klatce bez ramiączek.

Wieczór charytatywny amfAR odbywał się w zwykłym formacie: wstępna przemowa pracowników organizacji na temat osiągnięć w ciągu ostatniego roku, przemówienia patronów, aukcja charytatywna, koncert i kolacja. Wśród gwiazd, które poświęcają dużo pieniędzy na walkę z AIDS, jak zwykle okazało się Uma Thurman i Victoria Beckham. Adrien Brody zaprezentował amfARowi zdjęcie ze swojej kolekcji, które zostało rozegrane tego samego wieczoru na aukcji. Rozrywkowe gości muzyków i piosenkarzy Aloe Black, Ellie King i wielu innych.

Czytaj także
  • Eva Longoria otrzymała gwiazdę na Walk of Fame: jej mąż i przyjaciele przyszedł pogratulować jej
  • 13 zatwardziałych oszustów wśród znanych osobistości
  • 24 gwiazdki-brudne, co nieprzyjemnie pachnie

amfAR działa na rzecz ludzkości

Celem takich imprez charytatywnych, zgodnie z zarządzaniem amfAR, jest zbieranie darowizn, które pójdą na badania nad opracowaniem leku na tę dolegliwość. Ponadto takie wydarzenia pomagają przyciągnąć uwagę wielu ludzi na problem AIDS. Podczas ostatniego charytatywnego wieczoru amfAR, które odbyło się w 2015 roku, udało się zebrać darowizny w wysokości ponad 4 milionów dolarów.

Ума Турман Виктория Бекхэм Каролина Куркова
Мишель РодригесЭдриен БроудиВыступление Умы Турман
Эдриен пожертвовал свою картинуУма Турман всегда бывает на таких мероприятияхВыступление Мишель Родригес