Ledwie Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiązali bolesne pytanie o opiekę nad swoimi spadkobiercami, jako strona trzecia interweniowała w ich sporze. Matka przybranej córki aktorów 12-letniej Zahary błaga Jolie, by pozwoliła jej od czasu do czasu komunikować się z córką.

Reunites z dzieckiem

31-letnia Mentevab Davit Lebiso, która z powodu ubóstwa opuściła swoją jedyną córkę Zahar w sierocińcu, po czym została adoptowana przez Angelinę Jolie i Brada Pitta w wieku 6 miesięcy, zwróciła się do aktorki z Hollywood, prosząc o pozwolenie na zobaczenie dziewczyny.

Анджелина и Брэд с Мэддоксом и Захарой

Angelina i Brad z Maddoxem i Zahara

W wywiadzie dla brytyjskiej edycji Mail Online, cierpiącym z powodu rozłąki z Etiopią, płacz, powiedział:

"Chcę tylko, żeby wiedziała, że ​​istnieje. Nie marzę o zabraniu mojej córki, ale chcę od czasu do czasu z nią porozmawiać. Rozumiem, że Angelina zastąpiła matkę, ale to nie znaczy, że nie tęskniłem za nią od lat. Codziennie myślę o moim dziecku, chcę zobaczyć jej ładną twarz i usłyszeć jej głos. Za każdym razem, w urodziny mojego Emasrecha (tak brzmi prawdziwe imię dziewczyny), jestem smutny, ponieważ nie mogę jej pogratulować, ani z nią świętować. "
Ментеваб Давит Лебисо

Mentevab Davit Lebiso

Мать Захары

Panna Lebiso zapewnia wszystkich o swojej bezinteresowności, twierdząc, że nie żąda pomocy od Jolie i Pitta.

Крошечный дом, где живет Ментеваб Давит Лебисо

Mały domek, w którym mieszka Mentevab Davit Lebiso

Mylić historię

Warto zauważyć, że dwa lata po przyjęciu Zahary wybuchł skandal. Początkowo donoszono, że para gwiazd zajmowała się sierotą, której matka zmarła na AIDS. Zmartwychwstała kobieta, która żyła i dobrze, oskarżyła urzędników i parę fałszywych małżeństw. Wtedy Angelina i Brad byli w stanie załatwić tę delikatną sprawę, a dziewczyna nie zwróciła Mentewab Davit Lebiso.

мать и дочь

Angelina Jolie i dziecko Zahara

Czytaj także
  • Angelina Jolie została przywieziona do szpitala z powodu niespodziewanego omdlenia
  • 15 udanych fotoksiążek: ile kosztowały najdroższe zdjęcia celebrytów?
  • 13 zatwardziałych oszustów wśród znanych osobistości

Dodajmy, jak donosiła osoba z bliskich współpracowników Jolie, że jest nieugięta i nie chce pozwolić na spotkanie Zakhary, które wyraziło jej pragnienie zapoznania się z kobietą, która ją urodziła, i Mentewabem. Aktorka uważa, że ​​każda forma takiego kontaktu może zdestabilizować stan psychiczny dziewczynki.

Анджелина Джоли с приемной дочерью Захарой

Angelina Jolie z adoptowaną córką Zaharą