W reality show rodzina gwiazd, uzupełnienie miało miejsce tej nocy. Rob Kardashian, jedyny syn Chrisa Jennera, po raz pierwszy został ojcem. Dziewczyna, która została nazwana Dream Renee, została mu przedstawiona przez jego przyjaciela, Czarne Chiny.

Pierwsze zdjęcia i zabawne moby flashowe

Fakt, że narodziny pierwszego dziecka Roba Kardashiana zostaną nakręcone na kamerze, przyszli rodzice mówili od dawna. A dziś wieczorem to zrobili! Według przedstawiciela rodziny narodziny Chin rozpoczęły się wczoraj. Została zabrana do elitarnej zamkniętej kliniki w Los Angeles. Czarny urodziła dziewczynę 10 listopada naturalnymi środkami. Waga dziecka to około 4 kilogramy.

Kilka godzin po narodzinach Dream Renee, jej pierwsze zdjęcie pojawiło się w Internecie.

Дочь Блэк Чайны и Роба Кардашьяна – Дрим Рене

Pod nim Rob zrobił następujący napis:

"10 listopada to niesamowity dzień! Jestem bardzo szczęśliwy. Bardzo dziękuję mojemu ukochanemu, że wykonała dla mnie ten wyczyn i dała mi tak cudowny cud. Nasz Dream Renee jest bardzo piękny. Wydaje mi się, że jest bardzo podobna do mojego ojca. "

Godzinę później same Chiny pojawiły się w Internecie. Na swojej stronie na Instagramie kobieta opublikowała taki post:

"Wszyscy mówią, że Dream Renee jest bardzo podobny do swojego ojca, ale z pewnością ma nos od mamusi LOL, włosy są bardzo podobne do włosów Chrisa Jennera."

Następnie wszyscy użytkownicy sieci mogli obejrzeć film nakręcony podczas dostawy. Na oddziale położniczym przyszli rodzice, ich przyjaciele, Chris Jenner i lekarze dołączyli do flash mob Mannequin Challenge. Jego istotą jest to, że aktorzy wydarzenia zamarzają podczas każdej akcji. Jest to konieczne, aby stworzyć wizualne zatrzymanie czasu. W tej chwili osoba z aparatem fotograficznym robi zdjęcia uczestników i, jak się okazało, dostajemy bardzo zabawne wideo. W ciągu 12 godzin ten film obejrzało prawie 2 miliony osób.

Dream Team ????????? #MannequinChallenge

Film opublikowany przez ROBERT KARDASHIAN (@robkardashian)

Czytaj także
  • Czarne Chiny oskarżyły całą rodzinę Kardashian-Jenner
  • Ekstrawagancka Róża Bursztynu i Czarne Chiny otworzyły "Paradę Whore" w Los Angeles
  • Czarne Chiny otrzymały zakaz zbliżania się Roba Kardashiana

Dream Renee - pierwsze dziecko Rob i Black

Fakt, że Chiny i Kardashian się spotykają, stał się znany na początku tego roku. W kwietniu 2016 r. Ogłosili zaręczyny, a miesiąc później ciąża Blacka stała się znana. Dla niej Dream Renee jest drugim dzieckiem. Chayna ma syna, króla Kairo, z związku z raperem Tygą. Przedstawiciel pary potwierdził, że proces narodzin można zobaczyć już w przyszłym tygodniu we własnym show gwiazd Roba i Chyny na kanale E !.

Дрим Рене Роб Кардашьян и Блэк Чайна Эмбер Роуз с Дрим Рене
Дрим и Роберт КардашьянРоды Блэк ЧайныРоб Кардашьян во время флешмоба Mannequin Challenge