Po sześcioletnim romansie Demi Lovato i Wilmer Valderrama postanowili odejść. Było to wzajemne, a dawni kochankowie nie trzymali się zła przeciwko sobie, pozostając dobrymi przyjaciółmi. Wiadomości, które stały się szokiem dla fanów ich pary, piosenkarka udostępniona subskrybentom na Instagramie.

Wskaż związek

Jak informował Lovato, ten krok nie był dla nich łatwy. Zdając sobie sprawę, że są kimś więcej niż najlepszymi przyjaciółmi, Lovato i Valderrama będą wspierać tylko jednego.

Czytaj także
  • Demi Lovato i Wilmer Valderram powrócili do romantycznego związku
  • Henry Cavill zerwał z dziewczyną-kaskaderem Lucy Cork
  • Gwiazdy nie chciały zaprzyjaźnić się z Keatonem Jonesem, który wcześniej był wspierany w sieci

Motyw do złamania

Pomimo próśb fanów o wypowiedzenie przyczyny separacji, Demi i Wilmer milczą. Ostatni raz gołębie były widziane razem w publicznym miejscu 24 maja w Los Angeles. Na zdjęciu 23-letni piosenkarz i 36-letni aktor wyglądali na niezadowolonych i ponurych. Jako goście LA The Clubs, gdzie odpoczywały gwiazdy, Lovato ledwo powstrzymywał łzy.

Dodajemy, że zerwanie z chłopakiem, który jest starszy od niej od 13 lat, pojawia się w trudnym dla Demi czasie. Opłakuje śmierć swojej ukochanej prababki, której pogrzeb odbył się w ubiegły piątek.

Деми Ловато и Уилмер Вальдеррама были вместе почти шесть лет Они объявили, что они прекратили свои отношения, в Instagram Деми Деми и Уилмер часто публиковали в сети сладкие селфи
Влюбленные покидали ночной клуб 24 мая в плохом настроении Благодаря поддержке бойфренда, Ловато избавилась от алкогольной и наркотической Папарацци запечатлели певицу на следующий день после информации о расставании на