Możesz dwukrotnie wejść do tej samej rzeki! 25-letni Demi Lovato i 38-letni Wilmer Valderrama, który spotkał się sześć lat, ale rozstali się półtora roku temu, ożywili swój romans.

Lunch np

Podczas gdy niektóre pary z Hollywood rozwiewają się nieoczekiwanie dla wszystkich, inni decydują się dać szansę swojemu związkowi. Zachodnie media podają, że Demi Lovato i Wilmer Valderrama - znowu słodka para.

W sobotę piosenkarz i aktor zjedli pyszny lunch i przyjemną społeczność w restauracji Sol Y Luna w San Fernando Valley w Kalifornii. Inni odwiedzający instytucję zidentyfikowali celebrytów, nie mogli się oprzeć i zrobili zdjęcie na chytrym. Warto zauważyć, że Lovato i Valderrama mieli na sobie identyczne szare bluzy z kapturem.

Деми и Уилмер замечены в ресторане Sol Y Luna

Demi i Wilmer widzieli w restauracji Sol Y Luna

Jak powiedzieli naoczni świadkowie, gołębie trzymały za ręce i dużo się śmiały. Wątpienie, że mają romantyczną randkę, a nie tylko przyjacielskie spotkanie, nie było.

Upadek związku

Demi i Wilmer, którzy zaczęli spotykać się w styczniu 2011 r., Postanowili w czerwcu 2016 r. Rozstać się ze sobą, zdając sobie sprawę, że ich związek jest bardziej przyjazny.

Деми Ловато и Уилмер Вальдеррама в 2016 году

Demi Lovato i Wilmer Valderrama w 2016 roku

Czytaj także
  • Henry Cavill zerwał z dziewczyną-kaskaderem Lucy Cork
  • Gwiazdy nie chciały zaprzyjaźnić się z Keatonem Jonesem, który wcześniej był wspierany w sieci
  • Rita Ora przyszła do MTV EMA w szlafroku i brylantach

Nie wiadomo, jak przetrwała luka Valderramów, ale Lovato w filmie dokumentalnym złożył szczerą spowiedź. Piosenkarz uświadomił sobie, że nadal kocha Wilmera i nie reprezentuje innego mężczyzny obok niej. Nie od razu, ale oczywiście te same myśli odwiedziły Valderram. Według insider, aktor nie mógł znaleźć dziewczyny, która podobnie jak Demi, zrozumiałaby go bez dalszych ceregieli.

Деми Ловато и Уилмер Вальдеррама в 2015 году

Demi Lovato i Wilmer Valderrama w 2015 roku