Femme fatale, Demi Moore, zanim spełnił swoją miłość - Bruce Willis, złamał wiele ludzkich serc. Jako "twardy orzech" udało nam się zdobyć piękno, możemy tylko zgadywać, ale mimo szczęśliwego związku i 13 lat małżeństwa, para musiała się rozstać.

Demi Moore i Bruce Willis - A Love Story

Spotkali się w sierpniu 1987 r. Podczas kręcenia filmu "Stakeout". Od tego dnia spędzali razem cały czas i nie puścili się nawzajem. Bruce w tym czasie był pijakiem i nie pozwolił ani jednej damie przejść obok niego, a Demi była wyjątkowo skandaliczną i złośliwą małą damą. O tym, że ich związek ma przyszłość, nikt nie wierzył. Ale pomimo pogłosek i uprzedzeń społeczeństwa, zrozumieli się nawzajem, a 21 listopada 1987 r. Pobrali się.

Demi Moore i Bruce Willis - Ślub

Wiadomość o ślubie była szokującą wiadomością dla krewnych Bruce'a i Demi. Para spotkała się zaledwie 4 miesiące i już zdecydowała się na tak ważny krok. Wszyscy uważali ten akt za głupi i bezmyślny, ale kochankowie nic nie obchodzą. Podpisali się w Las Vegas w spokojnym kręgu, bez fanfar. W tym czasie fani jako tacy jeszcze nie byli, ponieważ aktorzy byli na początku swojej starszej ścieżki. Natychmiast po ślubie Bruce otrzymał masę kuszących ofert, jeden z nich kręcił w filmie akcji "Die Hard". Jego kariera poszła w górę.

Dzieci demi moore i Bruce Willis

Demi Moore, w przerwach między jej najbardziej znanymi rolami, urodziła dzieciom swojego męża. Już w 1988 r. Urodziło się pierwsze dziecko - córka Rumer, po 3 latach córka Scout, aw 1994 r. Najmłodszy Tallulu. Dziewczyny są niesamowicie podobne do swojego ojca.

Demi Moore i Bruce Willis - przyczyna rozwodu

Przeżywszy 13 lat w szczęśliwym małżeństwie, para zerwała w czerwcu 2000 roku. Przyczyny rozwodu są utrzymywane w tajemnicy, ale dziennikarze i ich fani mogą jedynie zgadywać, co tak naprawdę skłoniło rodzinę do rozproszenia. Najpopularniejszym powodem jest chodzący styl życia Bruce'a, uwielbiał flirtować z młodymi dziewczynami, ale Demi wkrótce będzie zmęczona takim zachowaniem swojego męża.

Czytaj także
  • Gwyneth Paltrow potajemnie poślubiła Brada Felchaka
  • 14 najbardziej kapryśnych gwiazd, z którymi jest naprawdę ciężko pracować
  • 15 udanych fotoksiążek: ile kosztowały najdroższe zdjęcia celebrytów?

Chociaż para teraz i nie razem, ale nie przestawaj się komunikować, zdecydowanie wspierają się i pomagają sobie nawzajem w trudnych sytuacjach.

Demi Moore i Bruce Willis1 Demi Moore i Bruce Willis2 Demi Moore i Bruce Willis3
Demi Moore i Bruce Willis4Demi Moore i Bruce Willis5Demi Moore i Bruce Willis6
Demi Moore i Bruce Willis7Demi Moore i Bruce Willis8Demi Moore i Bruce Willis9