Jesienny maraton ślubny w pełnym rozkwicie. Córka legendarnego muzyka Kurta Cobaina, 23-letnia piękność Francis Bean, skoczyła, by poślubić swojego długoletniego kochanka, nawet nie mówiąc jej matce!

Dla Courtney Love było to zaskoczeniem tak samo jak dla fanów Nirvany i reporterów. Jedyne dziecko zmarłego Kurta Cobaina nie uważało za konieczne mówić o szczegółach swojego życia osobistego.

Połączenie telefoniczne

Muzyk Isaiah Silva i artysta Francis Bin Cobain są razem od co najmniej 5 lat. Ten czas wystarczył, aby para zrozumiała, że ​​zostały stworzone dla siebie.

Na uroczystości młodzież zwana jest tylko wąskim kręgiem przyjaciół. Już po ceremonii Frances zadzwoniła do matki i ogłosiła, że ​​teraz jest żoną. Brytyjskie wydanie Mirror zostało o tym poinformowane przez pewnego bliskiego przyjaciela dziewczynki.

Takie dziwne zachowanie artysty nie powinno dziwić. Faktem jest, że wdowa po Cobainu i jego jedyna dziedziczka zawsze były czymś więcej niż fajnym związkiem. Co więcej, w wieku 17 lat dziewczyna poprosiła babcię i ciotkę po stronie ojca o zorganizowanie opieki nad dzieckiem. To prawda, że ​​po kilku latach Francis Bean zbliżył się do swojej odrażającej matki.

Czytaj także
  • Córka Kurt Cobain podzieliła się pomysłami i przedstawiła swoją debiutancką piosenkę
  • Singer Courtney Love pogratulował Kurtowi Cobainowi jego urodzin
  • Frances Bean Cobain świętuje dwuletnie życie bez alkoholu

Życzmy młodej rodzinie bohemy długich szczęśliwych lat razem! Nawet gołym okiem jest jasne, że wybrana dziewczyna jest bardzo podobna do swojego zmarłego ojca. Mamy nadzieję, że Izajasz będzie w stanie osiągnąć ten sam ogłuszający sukces w muzyce rockowej, a także jego wczesny przegrany test.

Фрэнсис Бин Кобейн Фрэнсис Бин Кобейн с матерью Кортни Лав Фрэнсис Бин Кобейн  и ее муж музыкант Исайя  Силва
Фрэнсис Бин Кобейн не только художница, но и музыкантФрэнсис Бин Кобейн с мужем, очень похожим на отцаМаленькая Фрэнсис Бин со звездными родителями