Ashley Benson i Tyler Blackburn są znani szerokiej publiczności z serialu "Pretty Little Liars" jako Hanna i Caleb, których oglądały miliony entuzjastycznych fanów za powieścią ekranową.

Czy Ashley Benson i Tyler Blackburn się spotykają?

Po tym, jak aktorzy zostali zauważeni razem na festiwalu muzycznym "Coachella" w kwietniu 2013 roku, w sieci pojawiły się pogłoski, że powieść kolegów z warsztatu przeniosła się z ekranów do prawdziwego życia. Ta wiadomość natychmiast rozeszła się po Internecie i doprowadziła fanów serii do nieopisanej radości. Jednak Ashley zdecydowanie obalił te plotki:

"Haha @usweekly, o czym jeszcze możesz pomyśleć ??? Śmieszne. Chociaż naprawdę cię kocham, @tylerjblackburn "- @AshBenzo

Pomimo tego obalenia, Ashley tylko zwiększyła zainteresowanie publiczności, układając się na Instagramie razem ze zdjęciami Tylera, co zazdrościłoby jakiejkolwiek parze. Niektórzy uważali, że to część PR-owej serii, inni, że była to próba uczynienia obrazu Tylera bardziej odważnym i powstrzymania plotek o jego homoseksualizmie.

Wprawdzie ta para lubi łaskotać nerwy swoich fanów i, w celu zanurzenia się w prawdziwym szoku, w kwietniu 2015 roku Ashley opublikowała zdjęcie Tylera całującego ją w brzuch, odnosząc się do jej pierwszego trymestru. Później okazało się, że ten żołądek nie pochodzi od Tylera, ale od pizzy. Nieco później na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym Ashley całuje już brzuch Tylera.

Ashley Benson i Tyler BlackburnAshley Benson i Tyler Blackburn całują się w brzuch Właściwie

W prawdziwym życiu Ashley Benson i Tyler zawsze pozostawali bliskimi przyjaciółmi i współpracownikami. Trzeba przyznać, że Ashley był bardzo zazdrosny o Tylera, a raczej o jego postać - Caleba. Kiedy aktorzy Dearly Swindlers dostali się w ręce scenariusza sezonu, w którym zerwali się bohaterowie Ashley Benson i Tyler Blackburn, a Caleb znalazł nową pasję, Ashley po raz pierwszy zadzwoniła do Tylera, aby opowiedzieć o tym i próbowała bronić prawa swoich postaci na ekranie do związków.

Czytaj także
  • Życie osobiste Tylera Blackburna
  • Szczegóły życia osobistego Ashley Benson
  • Wysokość, waga i inne parametry Ashley Benson

Pewnego dnia, po prostu zmęczony niekończącymi się plotkami o ich miłości w prawdziwym życiu, Ashley przyznała, że ​​związek z nią jest zbyt trudny. Tyler w jednym z wywiadów przyznał, że zawsze brakowało mu odwagi, by po prostu wziąć i zacząć się z kimś spotykać. Próbował najpierw nawiązać przyjaźnie które przerodziłyby się w coś więcej, ale nie częściej, tak się nie stało.

Все обманщицы на одном фотоКалеб и ХаннаПерсонаж Калеб из Милых обманщиц
Тайлер Блэкберн и Эшли Бенсон любят провоцировать своих фанатов в соцсетяхТайлер Блэкберн не настроен выстраивать серьезные отношенияХанна из Милых обманщиц
Эшли Бенсон и Тайлер Блэкберн как будто вместеЭшли и Тайлер на фестивале CoachellaЭшли поздравляет Тайлера с днем рождения