Tragedia, która przyszła do Antona Yelchina, który zginął pod kołami własnego samochodu, tuż u bram jego domu, wydaje się nierzeczywisty i stawia wiele pytań, na które jeszcze nie ma odpowiedzi. Godzinę temu, wyniki badań lekarskich sądowych stały się znane, zgodnie z wnioskiem specjalistów, 27-letni aktor zmarł z powodu uduszenia jako tępy obiekt.

Straszne znalezisko

Koledzy znaleźli martwe ciało aktora pochodzenia rosyjskiego, który nie uczestniczył w ważnej próbie, wciśniętej pomiędzy płot, ceglany filar i samochód na przedmieściach Los Angeles.

Przebieg wydarzeń

Oczywiście, Yelchin wsiadł do samochodu iz nieznanych przyczyn opuścił bramę, opuścił Jeep Grand Cherokee. Gdy był z tyłu, samochód zjechał z zjeżdżalni, a młody człowiek został uwięziony w śmiertelnej śmierci po śmierci.

Czytaj także
  • Anton Yelchin otrzymał list o wycofaniu samochodu po jego śmierci
  • Rodzice Anton Yelchin będą pozywać się z powodu niedorzecznej śmierci jego syna
  • Biografia Anton Yelchin

Wersje i założenia

Teraz śmierć Antona zalicza się do wypadków, ale funkcjonariusze organów ścigania mają kilka wersji tego, co się wydarzyło. W pośpiechu mógł zapomnieć o zaciągnięciu pojazdu na hamulcu ręcznym i dwubarwnym biczu z prędkością neutralną lub przy pierwszej prędkości, wycofanym.

Jak się okazało, aktor jeepa był jednym z samochodów, które Fiat Chrysler zamierzał wycofać z powodu poważnej usterki. Istnieją podejrzenia, że ​​awaria transmisji w tej serii już spowodowała wiele wypadków. Przypuszczalnie elektroniczna dźwignia zmiany biegów odbiła się, gdy kierowca ją przeniósł. W tym samym czasie bardzo trudno jest to zauważyć.

Wyniki dochodzenia będą znane za kilka miesięcy. Fiat Chrysler przeprowadzi jednocześnie własne dochodzenie.

 Антон Ельчин умер от сфиксии от воздействия тупым предметом Jeep Grand Cherokee Друг актера  съездил к нему  беспокоясь, что он не пришел на вечернюю репетицию  Дом знаменитости в долине Сан-Фернандо в пригороде Лос-Анджелеса
Автомобиль прижал молодого человека к эти  металлическим воротамНеудобная конструкция рычага переключения в автомобиле джипЕльчин со своими родителями