68-letni Ozzy Osbourne dokonał sensacyjnej spowiedzi, mówiąc, że kłamie na temat swojego seksualnego uzależnienia, aby usprawiedliwić zdradę swojej żony i społeczeństwa.

Podążaj w lewo

Wiosną ubiegłego roku okazało się, że rodzina Ozzy'ego Osbourne'a i jego żony Sharon, małżeństwo od ponad 30 lat, miała wielki skandal. Gospodarz telewizyjny dowiedział się, że jej małżonek-rocker instruuje ją róg ze swoją fryzjerką Michelle Pugh. Muzyk wpadł w upał i nie zaprzeczył faktowi zdrady. Rozpowszechniona Sharon, pamiętając wszystkie poprzednie sprawy kochającego mężulka, zebrała jego rzeczy i wypędziła go z domu.

Оззи Осборн

Ozzie osbourne

Мишель Пью

Michel Pugh

Pachniało rozwodem, ale kilka miesięcy później Osborne błagał go o wybaczenie. W prasie pojawiła się informacja, że ​​w ciągu ostatnich 6 lat starszy rockman cierpiał na obsesję na punkcie seksu. Przedstawiciel artystki potwierdził tę wiadomość, dodając, że jego klient prosi o przebaczenie ze wszystkich kobiet, z którymi uprawiał seks, i udaje się do kliniki, gdzie będzie leczony z powodu manii. Sharon zabrała męża, mówiąc, że winą za wszystko jest choroba, a Ozzie nie jest winien niczego.

Оззи и Шэрон Осборн

Ozzy i Sharon Osbourne

Połóż się na dobre

A teraz, gdy namiętności ustąpiły. Oburzony muzyk z jakiegoś powodu ponownie rozgrzewa sytuację w swojej rodzinie. W wywiadzie dla "The Times" powiedział, że wymyślił swój seksogolf, mówiąc:

"Jestem liderem zespołu rockowego, prawda? Zawsze miałem fanów. Właśnie się zmieniłem i zostałem złapany ... To był cios! Zakochałem się w nonsensie - seks z fryzjerem! Pilnie potrzebowałem coś zrobić. Nie sądzę, że jestem uzależniony od seksu ".

W wywiadzie z dziennikarzem Ozzy oskarżył swoją prawną żonę o pracoholizm, mówiąc, że pochodzi z serialu X-Factor zmęczony i od razu zasypia, a on nie ma fizycznej bliskości.

Czytaj także
  • Kelly Osbourne dostała faceta po wywiadzie na temat jej orientacji.
  • Muzyk Eric Clapton bezskutecznie walczy z głuchotą i innymi chorobami
  • Ozzie i Sharon Osborne pogratulowali sobie nawzajem w 35. rocznicę ślubu

Wygląda na to, że wizjoner Ozzy znów będzie miał problemy z żoną ...