Słynny francuski aktor, który w pewnym momencie bardzo zawstydził podatek od luksusu w swoim rodzinnym kraju, próbował znaleźć okazję, by zaoszczędzić pieniądze. Skorzystał z szerokiego gestu rosyjskiego prezydenta i z radością przyjął rosyjskie obywatelstwo. Oprócz rosyjskiego paszportu uzyskał zezwolenie na pobyt w Mordovii, apartamenty w Groznym i Sarańsku.

Czytaj także
  • Aby nękać Harveya Weinsteina połączonych ... Tarantino i Depardieu!
  • Gerard Depardieu otworzy szkołę prawosławną i kino w Sarańsku
  • Rocco Siffredi - Cannes 2016

Jednak sądząc po najnowszych informacjach z mediów, plany gwiazdy filmowej Vidoc i Bellamy zmieniły się poważnie. Przeprowadził się do Belgii, by w końcu przeprowadzić niezwykle krytyczny wywiad z Canal + na temat jego krótkiego pobytu w Rosji.

Jak ... w szopie?

Właśnie tak! Aktor, który prowadził bliską przyjaźń z Ramzanem Kadyrowem i Władimirem Władimirowiczem Putinem, dźwig negatywnie zareagował na Rosję! Oświadczył, że już nigdy tam nie wróci, a jeśli nagle stracił tam życie, poszedł zamieszkać we własnej stodole ...

W lutym 2013 r. Otrzymał klucze od 5-pokojowych apartamentów w jednym z elitarnych kompleksów mieszkalnych Groznego z rąk naczelnika republiki. W stolicy Mordovii, Depardieu miał również luksusowy apartament. Monsieur Depardieu sprzedał całą swoją przestrzeń życiową.

Mówi się, że planuje mieszkać w Belgii i od czasu do czasu odwiedzić własne winnice na południu Francji. Dopiero okaże się, czy prezydent naszego kraju pozbawi Depardieu obywatelstwa po tak ostrych wypowiedziach na temat Rosji.

Всю свою жилплощадь месье Депардье продал В столице Мордовии у Депардье также была роскошная квартира По его словам он больше никогда не собирается возвращаться в Россию