Obecny tydzień był bardzo gorący dla fanów rodziny Osbourne, którzy dowiedzieli się, że Ozzy i Sharon, którzy żyli razem 33 lata, zdecydowali się na rozwód. Po pojawieniu się tej informacji dziennikarze nie mogli znaleźć 67-letniego rockera i napisali, że znowu pił i zażywał narkotyki, a być może popełnili samobójstwo. Wokół Sharon pojawiło się mnóstwo plotek. Zmęczony plotkami muzyk zebrał konferencję prasową.

Wsparcie dla bliskich

W rozmowie z mediami w Los Angeles, poświęconej głównie trasie koncertowej gwiazdy, Ozzy przybył w towarzystwie żony i ich córki Kelly. Przedstawiciele prasy po prostu nie mogli zapytać bezdomnego Osborne o to, co faktycznie dzieje się w jego życiu osobistym.

Mnóstwo komplementów

Rocker nie mówił szczegółowo o związku z Sharon, ale powiedział żonie, która jest jego menadżerem, wiele przyjemnych słów. Nie tylko nazwał ją swoją prawą ręką, ale oświadczył, że jest niesamowitą kobietą.

"Ona jest dla mnie wszystkim!"

- Podano Ozzy.

Czytaj także
  • Kelly Osbourne dostała faceta po wywiadzie na temat jej orientacji.
  • Muzyk Eric Clapton bezskutecznie walczy z głuchotą i innymi chorobami
  • Ozzie i Sharon Osborne pogratulowali sobie nawzajem w 35. rocznicę ślubu

Czy było oszustwo?

Wtajemniczeni wciąż podkreślają, że w życiu muzyka jest jeszcze jeden - fryzjer jego prawowitej żony o imieniu Michel. To nie jest tylko romans, ale długa sprawa. Sharon nie zwracała uwagi na dziewczynę przez noc, ale poważne uczucie ją rozwścieczyło.

Ona woli nie zmieniać zdrady męża, potwierdzając, że teraz nie mieszkają razem. Celebryta powiedziała, że ​​poświęciła trochę czasu, aby pomyśleć o sobie.

"Mam 63 lata i nie mogę dalej żyć tak jak żyłem"

Powiedziała dosadnie.

Оззи и Шэрон Осборны пришли вместе на его пресс-конференцию Мероприятие было посвящено концертному туру рокера Келли Осборн захотела поддержать родителей
Осборн наговорил кучу комплиментов женеОна все для меня!Шэрон не говорила об измене мужа, но публично подтвердила их расстование