Świeccy obserwatorzy mają inny temat do dyskusji: gra aktorska Jennifer Westfeld i John Hamm rozpadła się. Para jest razem od 18 lat i nigdy nie sformalizowała swojego związku, Jennifer i John nie mają wspólnych dzieci.

Oficjalna informacja, że ​​tak powiem, z pierwszej ręki. Aktorzy skomentowali swoją decyzję dla dziennikarzy z People:

- Zdecydowaliśmy się rozstać po wielu latach wspólnego życia, przepełnionego miłością i wzajemnym szacunkiem. Nie oznacza to jednak, że zatrzymamy przyjaźń i komunikację, zawsze będziemy się nawzajem wspierać "- powiedział Westfeld i Hamm.

Zdrada i alkohol

Jak się okazało, gwiazda serialu "Mad Men" nie miała poważnych problemów alkoholowych przez pierwszy rok. Powiedział dziennikarzom, że w przeciwieństwie do jego Alter-ego, Don Draper, jeśli naprawdę pije, upija się przy pełnym programie.

Czytaj także
  • Top 15 sukienek z ceremonii Oscara, która kosztowała fortunę
  • Sandra Bullock i Brian Randall są teraz mężem i żoną
  • Sandra Bullock w Oscara 2018: Spektakularny obraz i trolling Nicole Kidman

Wiadomość, że artyści są bardziej razem, nie brzmi jak grzmot z nieba. Faktem jest, że bliski związek między nimi ustał dość długo, Jennifer chciała uciec ukochanej wiosną, zanim zgodził się na leczenie alkoholizmu. Ponadto, zgodnie z insider, pomiędzy Hamm i Sandra Bullock, podczas współpracy nad kreskówką "Minionki" odbył się krótkotrwały romans. Być może to była ostatnia kropla. Plotka głosi także, że Jennifer naprawdę chciała być matką, a John prawie 20 lat, a nie dojrzała do ojcostwa.

Jennifer Westfeld i John Hamm nie są już razem Jennifer Westfeld i John Hamm byli szczęśliwi Aktorka Jennifer Westfeld