Pogłoski o romantycznym zainteresowaniu 40-letniego Chrisa Martina w stosunku do 28-letniego Dakoty Johnsona, który mu się odwzajemnił, otrzymały kolejne potwierdzenie.

Weekend dla dwojga

We wtorek tajna para słodkich Dakoty Johnson i Chrisa Martina została uwięziona w soczewkach paparazzi na lotnisku Charles de Gaulle w Paryżu.

Актриса  Дакота Джонсон

Dakota Johnson

Музыкант Крис Мартин

Chris Martin

Miłośnicy przyjechali na parking w jednym samochodzie, ale przestrzegając tajemnicy, osobno opuścili salon z różnicą kilku minut.

Дакота Джонсон и Крис Мартин во вторник

Dakota Johnson i Chris Martin we wtorek

Z początku Dakota wyszedł z samochodu i wraz z ochroniarzem skierował się do budynku. Spacerując po terminalu, aktorka wyglądała stylowo i kosztownie w czarnym klasycznym płaszczu od Gucciego, wartym 1500 funtów, prostych dżinsach, swetrze w kolorze wielbłądów i butach z lampartami.

Актриса на стоянке в аэропорту Шарля де Голля в Париже

Aktorka zaparkowała na lotnisku Charles de Gaulle w Paryżu

Za Johnsonem pojawił się Chris, który postanowił ukryć swoją tożsamość pod czarną czapką, szalikiem i okularami lotniczymi.

Музыкант на стоянке в аэропорту Шарля де Голля в Париже

Muzyk zaparkowany na lotnisku Charles de Gaulle w Paryżu

Według źródła zbliżonego do pary, Johnson i Martin spędzili kilka dni w mieście wszystkich kochanków, ciesząc się atmosferą romansu i wzmacniając ich związek z nowymi, wspólnymi pozytywnymi przeżyciami.

Дакота Джонсон в аэропорту Шарля де ГолляКрис Мартин в аэропорту Шарля де Голля

Więcej niż romans?

Po raz pierwszy porozmawiajmy o powieściowej "50 odcieniach szarości", a frontman Coldplay powstał w październiku. Następnie Johnson był widziany na koncercie Martina i jego zespołu w Argentynie, a po tym jak kochankowie przybyli do Izraela.

Дакота Джонсон на концерте Coldplay

Dakota Johnson na koncercie Coldplay

Дакота Джонсон и Крис Мартин в Израиле

Dakota Johnson i Chris Martin w Izraelu

Czytaj także
  • Gwyneth Paltrow potajemnie poślubiła Brada Felchaka
  • Sprawa Chrisa Payne'a z Annabelle Wallis
  • Rzadkie zdjęcia rodzinne: Byli współmałżonkowie Gwyneth Paltrow i Chris Martin spędzali czas z dziećmi

Według gadatliwego przyjaciela muzyka, Chris wprowadził Dakotę do swojego środowiska i szybko stała się jej własnością w tej firmie. Przyjaciele Martina, widząc, że czyni go szczęśliwym, wyśpiewuje Johnsona. Po napisaniu kolejnej muzyki, zakochana wokalistka wysyła przyjaciela, aby odkrył jej zdanie, które jest dla niego bardzo ważne.