Kilka dni temu okazało się, że aktor Ewan McGregor nadal złożył pozew o rozwód z żoną artysty Yvesem Mavrakisem, z którym żył w małżeństwie przez 22 lata. Fani tej niesamowitej pary do końca mieli nadzieję, że tak się nie stanie, ale Eugene zdecydował się pozostać nie z żoną, ale ze swoją bliską przyjaciółką i koleżanką Mary Elizabeth Winstead. I tak dzisiaj pojawiła się pierwsza wypowiedź Yvesa, która związana była z postępowaniem rozwodowym.

Ив Мавракис и Юэн МакГрегор

Yves Mavrakis i Ewan McGregor

Mavrakis powiedział kilka słów do The Sun

Jakiś miesiąc temu 46-letni Ewan McGregor udzielił wywiadu, w którym powiedział, że nadal kocha swoją żonę, ale nie może uciec od swojej kochanki. Oświadczenia te wywołały wiele rozmów w Internecie, ponieważ według wielu Yves był ofiarą trójkąta miłosnego. Fani wciąż zastanawiają się, jak Mavrakis postanowił nie walczyć o swojego małżonka, ale po prostu się poddać. Dowodem na to jest jej korespondencja z fanami, którą prowadziła około 2 miesiące temu. Następnie artystka napisała, że ​​nie może nic zrobić w sytuacji Yuen i Mary. Wczoraj na łamach The Sun opublikowano wywiad, w którym artysta wypowiedział się na temat sytuacji związanych z postępowaniem rozwodowym:

"Jeśli uważasz, że ludzie, którzy żyli w określonym czasie w małżeństwie, nie doświadczają niczego, kiedy się rozwiedli, to jesteś głęboko w błędzie. Nie wierzę, że przechodzi bez śladu. Teraz czuję wielki ból, rozczarowanie i urazę. Nie rozumiem, dlaczego to nam się przydarzyło. Oczywiście staram się nie rozwodzić, ale moje myśli wciąż wracają do rozwodu. Teraz dla mnie najważniejsze jest to, że nasze dzieci są zdrowe i szczęśliwe. Reszta, jak sądzę, przetrwamy. "
Ив впервые прокомментировала развод Czytaj także
  • Mary Elizabeth Winstead rzuciła Ewana McGregora
  • Ewan McGregor w przemówieniu docenił zarówno swoją kochankę, jak i swoją żonę!
  • Po wyjściu z rodziny Ewan McGregor, Yves Mavrakis po raz pierwszy skomentował ich przerwę.

Yves i Yuen nie mieszkali razem od maja 2017 r

Mavrakis i MacGregor pobrali się razem w odległym 1996 roku. W czasie istnienia ich związku stali się rodzicami 4 dzieci: Klary, Estery, Jamiyany i adoptowanej córki Anuk. To dla nich odbędzie się "wojna" przyszłych małżonków. Kilka miesięcy temu MacGregor ogłosił, że dzieci będą mieszkać z matką, ale chciał je odwiedzić w każdej chwili i zaopiekować się nimi. Ponadto aktor chciałby spędzić z nimi wakacje i podróżować. Mimo tak poprawnego pragnienia małżonka Yves kategorycznie się z nim nie zgadza. Jak powiedział prawnik artysty, będzie poszukiwała wyłącznej opieki nad dziećmi.

Ив и Юэн с детьми

Yves i Yuen z dziećmi

Przypomnijmy, że jesienią 2017 roku MacGregor został zauważony przez dziennikarzy na ulicy w Nowym Jorku w ramionach swojego 32-letniego kolegi Winsteada. Wtedy fani odwrócili się przeciwko niemu, oskarżając aktora, że ​​zdradza Mavrakisa. Do tego 46-letni MacGregor odpowiedział, że od maja 2017 roku nie mieszka z żoną, po wyprowadzce się ze wspólnego domu, co oznacza, że ​​może budować relacje z tymi, z którymi chce.

Мэри Элизабет Уинстэд и Юэн МакГрегор

Mary Elizabeth Winstead i Ewan McGregor