Teraz w Nowym Jorku odbywa się Fashion Week, w którym wiele marek z całego świata prezentuje swoje kolekcje. Dom mody Victoria Beckham nie był wyjątkiem, pokazując wszystkim swoją jesienno-zimową kolekcję 2018/19. Aby wesprzeć słynnego projektanta i matkę czwórki dzieci, przyleciała z Londynu, z całą rodziną. W pierwszym rzędzie pokazu można było zobaczyć Davida, Romeo, Cruise'a i Harper Beckham.

Дэвид Бекхэм

David Beckham

Victoria wprowadziła nową kolekcję

43-letni Beckham poleciał do Nowego Jorku 5 dni temu, szczególnie trochę wcześniej, aby przygotować się do występu. W tym czasie wielokrotnie dostała się w obiektywy paparazzi i zawsze na nowe sposoby. Wielu krytyków mody wskazało, że po raz ostatni Victoria można nazwać "ikoną stylu". Te obrazy, które pokazuje słynny projektant, pojawiające się w publicznych i publicznych wydarzeniach, noszą wyrafinowanie i angielskie wyrafinowanie. Możesz to zweryfikować na podstawie tego, co zgromadziły Victoria w Nowym Jorku. Jednym z nich było trio, na które składały się rozkloszowane spodnie w kolorze musztardowym, biała koszula w paski i lekki płaszcz o lekkim odcieniu długości midi. Kolejny interesujący łuk został pokazany już następnego dnia. W Victorii można było zobaczyć obszerne, szare spodnie 7/8 z mankietami, bordowy golf i buty na obcasie w tym samym kolorze, a także krótki brązowy płaszcz.

Викторию называют «иконой стиля»Виктория Бекхэм в Нью-Йорке

Victoria Beckham w Nowym Jorku

Powróćmy jednak do pokazu jesienno-zimowej kolekcji w Nowym Jorku. Na tym wydarzeniu Beckham był dość powściągliwy w ubraniach. Kobieta mogła zobaczyć czarny kolor: długie luźne spodnie i golf. Jeśli chodzi o grupę wsparcia, David również wybrał podobny obraz: były piłkarz przyszedł na imprezę w surowym stroju do spodni i białej koszuli.

Виктория Бекхэм

Victoria Beckham

Дэвид и Виктория Бекхэм

David i Victoria Beckham

Jeśli mówimy o pokazie i modelach, które zaprezentowała Victoria, to na wybiegu można zobaczyć ciekawe płaszcze z kaszmiru, różne zespoły składające się z latających spódnic i bluzek, eleganckich sukienek i wielu innych. Na koniec pokazu jej kolekcji Victoria powiedziała kilka słów o tym, co dla niej oznacza wsparcie dla swoich krewnych:

"Jestem bardzo wdzięczny losowi, że mam tak wspaniałą rodzinę. Co zawsze dzieje się w naszym życiu, zawsze robimy razem. Dotyczy to dosłownie wszystkiego: piłki nożnej, tańca, śpiewu i mody. Dziękuję, moi krewni, za bycie ze mną! "
Виктория благодарит семьюВиктория на показе своей коллекции

Victoria na wystawie swojej kolekcji

Czytaj także
  • Eva Longoria otrzymała gwiazdę na Walk of Fame: jej mąż i przyjaciele przyszedł pogratulować jej
  • 13 zatwardziałych oszustów wśród znanych osobistości
  • 16 znanych mężczyzn z wielką godnością

Marka Victoria Beckham istnieje 10 lat

W 2018 roku marka Victoria Beckham obchodzi dziesięciolecie. Na początku kariery projektanta mody w Beckham nikt nie wierzył, ponieważ Victoria była dla wielu byłym solistką grupy Spice Girls. Teraz wszystko jest inne i wiele celebrytów próbuje równać się z Victorią. Z tego powodu autorka złożyła wczoraj oświadczenie, w którym powiedziała, że ​​ten tydzień mody w Nowym Jorku był ostatnim z jej marki. Gdy celebra wyjaśniła swoją decyzję, wzięła wyłącznie z rozsądnego rozumowania, ponieważ wiele wysiłku, czasu i pieniędzy zostało wydanych na ten program. Według Victorii wszystko to może zostać wysłane w innym kierunku, co przyniesie znacznie więcej korzyści jego marce.

Показ от Виктории Бекхэм

The Victoria Beckham Show

Виктория предлагает носить вот такие платьяVictoria Beckham, коллекция осень-зима

Victoria Beckham, kolekcja jesień-zima

Бекхэм вводит в моду объемные тканевые сумкиПринт животных тоже теперь будет в модеПальто от Виктории БекхэмБрючный костюм от Виктории Бекхэм