Do niedawna 40-letnia Tara Reed była przedmiotem pożądania mężczyzn, jej uwodzicielskie kształty wywoływały zazdrość kobiet. Ale wszystko pozostaje w przeszłości ... Gwiazda amerykańskiego ciasta nadal straszy społeczeństwo swoim niezdrowym wyglądem.

Na spacerze

W weekend paparazzi schwytali Tara Reed w West Hollywood. Aktorka, ubrana w krótką koszulkę i chudą na dżinsy, wraz z nieznanym towarzyszem szła ulicą.

Po tym, jak te zdjęcia pojawiły się w sieci, użytkownicy zaczęli dyskutować nie o tożsamości Chevalier Tara, co byłoby całkiem naturalne, ale jej szczupłość.

Krytyczny etap

Być może bezowocnie wybrane ubrania podkreślały niedociągnięcia postaci skrajnie wyczerpanej Reed, ale w opinii ekspertów, bliskich im celebrytów, należy włączyć alarm.

Gołym okiem widoczny jest obrzęk brzucha Tary, który zazwyczaj wydaje się pusty. Czy zakłócony metabolizm organizmu Tary spowodował kolejną porażkę?

Czytaj także
  • Znowu szok: Tara Reid nadal przeraża swoją szczupłość
  • Tara Reed na New York Street zszokowała przechodniów
  • Tara Reid ponownie usprawiedliwia się z powodu swojej bolesnej chudości!

Fani aktorki obawiają się o życie swojego zwierzaka i obawiają się, że nie może bez pomocy medycznej utrzymać anoreksję pod kontrolą.

Анорексия Тары Рид достигла критической фазы? Репортеры запечатлели Рид в субботу с незнакомцем Живот Тары выглядит сильно вздутым
Вечером Тара спрятала свой неестественный живот под меховым пончоНа Хэллоун Тара пугала всех костюмом СантыРаньше фигура Рид  не вызывала жалость