Pod koniec zimy 2015 roku okazało się, że główny bohater seriali "Beverly Hills, 90210" i "Charmed" walczy z rakiem piersi. Od tego czasu upłynęło dużo czasu i okresowo pojawiają się w prasie informacje o tym, jak przebiega proces leczenia.

Myślę, że wkrótce umrę

Ostatnio aktorka na swojej stronie na Instagramie opublikowała serię zdjęć, na których krótko obcięła włosy z powodu tego, że zaczęły mocno wypadać. A wczoraj Shannen wzięła udział w show Entertainment Tonight, gdzie opowiedziała, jak trudno było mu poddać się leczeniu:

"To nie brzmi okropnie, ale myślę, że wkrótce umrę. W tej chwili jest mi bardzo trudno ... Przyłapałem się na tym, że nie mam już planów. Nie patrzę na następny dzień, ale po cichu istnieję. "

Poza tym, jak każda kobieta, Doherty martwi się, że jej twarz bardzo się zmieniła, a ona postarzała się:

"Zawsze wiedziałem, że rak starzeje się ludzi, jak każda inna poważna choroba. Wydaje mi się, że nigdy nie będę wyglądał tak jak wcześniej. Ale wciąż mam nadzieję, że jeśli zaakceptuję leczenie, nie zostanie zmarnowane "
. Czytaj także
  • Jason Priestley uderzył Harvey Weinstein
  • Shannen Doherty powróciła do kina po długiej walce o swoje życie
  • Shannen Doherty pokazała zarośnięte loki

Jason Priestley postanowił wesprzeć Shannena

Słysząc ten wzruszający występ, Jason, który grał z Doherty w "Beverly Hills, 90210", postanowił wesprzeć swojego kolegę, mówiąc kilka słów do błyszczącego Etonline:

"Shannen jest odważnym i odważnym człowiekiem. Jej zdjęcia z obciętymi włosami są bardzo nieustraszonym aktem, ponieważ nie każdy, kto cierpi na raka, będzie w stanie przejść tę procedurę. Jestem pewien, że jej zdjęcia pomogą wielu osobom walczącym z rakiem. Jest prawdziwym wojownikiem i silnym dzieckiem. Nie tracę nadziei, że w tej walce pokona przeciwnika i wszystko będzie z nią w porządku. "
Шеннен Доэрти в шоу Entertainment Tonight Актриса борется с раком молочной железы Шеннен постоянно поддерживают близкие люди
Недавно актриса остригла волосы и выложила фото в интернетДжейсон Пристли поддержал ДоэртиШеннен Доэрти и Джейсон Пристли в сериале «Беверли-Хиллз, 90210»