Stało się to pod koniec obiadu w hotelu Sunset Towers w Los Angeles w przeddzień potwierdzenia informacji o zjednoczeniu przyjaciół w specjalnym projekcie. Matt LeBlanc, Courtney Cox i Jennifer Aniston spotkali się, aby porozmawiać o życiu bez przyjaciół, ponieważ aktorzy nie widzieli się od 12 lat.

Gwiazdy lat dziewięćdziesiątych rozmawiały z imprezą serdecznie, a w czasie pożegnania miał miejsce ten tajemniczy pocałunek Matta i Courtney, tak sprytnie zarejestrowany przez paparazzi.

Przyjazny pocałunek czy coś więcej?

Co jest takie zaskakujące, Matt LeBlanc i Courtney Cox są już od jakiegoś czasu wolni i mogą sobie pozwolić na to, by dać się ponieść sobie wzajemnie. Ale, wbrew argumentom fanów i widzów, para twierdzi, że pocałunek był pożegnaniem, jak to zwykle robią długoletni znajomi. Te słowa zostały potwierdzone przez kierownika 48-letniej LeBlanc - są po prostu przyjaciółmi, a nie parą miłości.

Czytaj także
  • 24 gwiazdki-brudny, z którego pachnie nieprzyjemnie
  • Jennifer Aniston po raz pierwszy pojawiła się publicznie po przerwie z Justinem Teru
  • Jennifer Aniston pokazała, jak obchodzi swoje urodziny

Jednak serdeczne relacje między aktorami serii wciąż mają, według plotek, 51-letnia Courtney Cox blisko komunikuje się z filmową miłością Mateusza Perry'ego.

А вот и дружеский поцелуй Мэтт ЛеБлан и Кортни Кокс Все они Друзья
Кортни КоксМэтт ЛеБланЗвездный состав сериала Друзья