Piękno Hollywood Sandra Bullock, jak się wydaje, odzyskała już zdrowie po bolesnym pożegnaniu z byłym mężem Jessem Jamesem. Przez cały rok spotyka się z fotografem i modelką Brianem Rendallem, a wszystko idzie do tego stopnia, że ​​już niedługo zadzwonią te piękne ślubne wesele.

W każdym razie otoczenie aktorki tak uważa. Sandra nie spieszy się z głośnymi wypowiedziami, ani za dużo, by wyraźnie okazywać uczucia jej ukochanemu. Po prostu cieszy się cichymi "rodzinnymi" radościami z Brianem i jej dziećmi.

Integer z otoczenia Sandry spotkał się z reporterami na kanale E! i chętnie dzielił się interesującymi szczegółami swojego życia. Okazuje się, że 52-letnia aktorka i jej ukochana są dosłownie w siódmym niebie ze szczęściem:

"Wakacje szkolne wkrótce się skończą, a dzieci będą musiały się uczyć. Sandra i Brian łapią ostatnie beztroskie letnie dni. Od początku roku szkolnego będą musieli osiedlić się w Los Angeles. "
Zamknij jak nigdy wcześniej

Jakby na potwierdzenie tych słów, paparazzi mogli sfotografować parę ze swoimi dziećmi w Universal Studios w Hollywood. Sandra i jej 50-letnia kochanka spędzili razem czas ze swoimi dziećmi: Layla i James.

Czytaj także
  • Jesse James opublikował skandaliczne posty na Twitterze o Sandrze Bullock i uczestnikach "Marszu Kobiet"
  • Pierwsze ujęcia z filmu "Osiem dziewczyn z oceanu"
  • W Los Angeles przyznano nagrody People's Choice Awards 2016

Wszystkie te same źródła, które chciały pozostać anonimowe, powiedziały:

"Ta para to prawdziwy zespół! Dobrze się ze sobą dogadują, mimo stosunkowo krótkiego okresu randkowego. Ci, którzy od dawna znają Sandrę, natychmiast widzą, jak szczęśliwa była dzięki Brianowi. I to nie wszystko! Ostatnio powiedziała, że ​​chętnie się ożeni.
После года отношений кинозвезда уверена в своем избраннике Сандра Буллок готова выйти замуж еще раз Сандра с любимым
Они познакомились на дне рождения сына актрисыПара вместе около годаСандра и Брайан на спешат давать комментарии