Redaktorzy People podali nazwę najbardziej uroczej i pięknej kobiety, która pojawiła się na okładce kolejnego numeru magazynu. Zwycięzcą w 2016 roku była 47-letnia gwiazda Hollywood Jennifer Aniston. Nawiasem mówiąc, w 2015 r. Ten zaszczyt został przyznany laureatowi Oscara Sandrze Bullock.

Najbardziej uroczy i atrakcyjny

Jennifer Aniston, dowiadując się o wyborze dziennikarzy publikacji, była pochlebiona, ponieważ wiele aktorek, piosenkarek i modelek marzy o tym prestiżowym rankingu. Warto zauważyć, że Jen otrzymała tytuł "najpiękniejszego" w 2004 roku, a 12 lat później powtórzyła sukces.

Opisując swoje uczucia, aktorka powiedziała, że ​​słysząc taką radosną wiadomość przez telefon, prawdopodobnie przestraszyła przedstawiciela Ludzi. Z przytłaczającej rozkoszy zachichotała jak nastolatka i przez długi czas nie mogła przestać, powiedziała gwiazda.

Argumentując o pięknie

Rachel z serii "Przyjaciele" nie zamierza zrezygnować ze swoich pozycji i zajmuje się sportem przez co najmniej sześć godzin tygodniowo, koncentrując się na ćwiczeniach na pośladkach, eliminując szkodliwość i fast food z menu. W tym samym czasie, jeśli naprawdę chcesz, może jeść niezdrowe jedzenie.

Dla żony Justina Teru pojęcie "kobiecego piękna" jest nie tylko atrakcją zewnętrzną. W jej rozumieniu nie jest możliwe bez wewnętrznej pewności siebie, pokoju i harmonii w duszy, dobroci, uczciwości i sensu życia na próżno.

Czytaj także
  • Justin Therou jest widziany na randce z nieznajomą
  • Eva Longoria otrzymała gwiazdę na Walk of Fame: jej mąż i przyjaciele przyszedł pogratulować jej
  • Gwyneth Paltrow potajemnie poślubiła Brada Felchaka

A kto jeszcze?

W tym roku wśród uznanych piękności pojawiają się Reese Witherspoon, Megan Good, Sofia Vergara, Keke Palmer, Selena Gomez, Carrie Underwood, Christina Milian, Carrie Underwood i inni.

Дженниффер Энистон украсила собой обложку  издания Впервые  Энистон попала в список самых красивых женщин журнала People в 2004 год Прошлогодняя победительница Сандра Баллок
Красавица научилась любить себяДженнифер Энистон с супругом Джастином Теру, который делает ее счастливойСохранять отличную физическую форму ей помогают регулярные тренировки
В рейтинг самых красивых женщин издания People в 2016 году вошла и Риз УизерспунЕсть в списке и имя Софии ВергарыМолодое поколение наступает на пятки! Селена Гомес