Patrick Dempsey i Gillian Fink podjęli trudną i odpowiedzialną decyzję - adoptować dziecko. Do niedawna, w 2015 roku, para była na skraju rozwodu i doświadczyła poważnego kryzysu rodzinnego, ale 15-letnie małżeństwo przetrwało wszystkie próby!

Семья Джиллиан Финк и Патрик Демпси с детьми

Rodzina Gillian Fink i Patrick Dempsey z dziećmi

Para ma już troje pełnoletnich dzieci: 10-letnich chłopców, Darby i Salivana, którzy niedawno zadebiutowali jako modele dla dziecięcej wersji Vogue i 15-letniej dziewczynki Talula. Niedawno wtrąceni w brukowce "In Touch" donosili o zaskakujących wiadomościach: na radzie rodzinnej Dempsey Fink postanowiono dać rodzinie nowonarodzone dziecko, najlepiej ze Stanów Zjednoczonych.

Патрик Демпси с детьми

Patrick Dempsey z dziećmi

Stało się wiadomo, że Patrick i Gillian spotkali się z prawnikiem, omówili warunki przyjęcia i termin realizacji wzajemnych porozumień. Możliwe, że pod koniec 2017 roku rodzina spotka się z dzieckiem na Boże Narodzenie! Przyjaciele pary nie negują informacji o planach adopcji, wręcz przeciwnie, uważają, że pojawienie się dziecka jeszcze bardziej wzmocni rodzinę Dempsey.

Джиллиан Финк и Патрик Демпси Czytaj także
  • Children Miles Jovovich i Patrick Dempsey wystąpili we włoskim Vogue
  • Po ponownym połączeniu z żoną Patrick Dempsey kupił nową posiadłość w Malibu
  • W Londynie, światowa premiera "Bridget Jones 3"

Przypomnijmy, że dwa lata temu zachodni dziennikarze przypisywali serwisowi Patrick Dempsey romans z Jennifer Garner i nie bez powodu! Paparazzi wielokrotnie znajdowali je razem, płyny i uwagę, którą sobie wzajemnie przekazywali, trudno było nazwać "tylko przyjaźnią", ale Patrick działał jako aktor, który parował wszystkich bezbożnych:

Moja żona jest piękna i nie chodzi o rozwód!
Патрик Демпси

Romans z Garnerem jest daleko w przeszłości, trudno uwierzyć, że kochający ojciec i mąż Patrick Dempsey oszukał swoją żonę.