Symbol seksu Patrick Dempsey i słynna wizażystka Gillian Fink odwołały rozwód. Rok temu, po 15 latach związku, para zdecydowała się odejść, ale w ciągu 12 miesięcy wszystko się zmieniło i dzięki wspólnym wysiłkom udało im się uratować rodzinę.

W odległości od ...

Informacja o upadku małżeństwa 50-letniej gwiazdy Anatomii Greya pojawiła się w styczniu 2015 roku. Został on zainicjowany przez Gillian, która zwróciła się do sądu o unieważnienie ich związku, powołując się na nierozwiązywalne różnice.

Celebryci nie mogli szybko się rozwieść, ponieważ nie mogli się zgodzić na wspólną opiekę nad dziećmi Tallulah, Darby i Sullivan. Podczas gdy prawnicy byli zaangażowani w rozstrzyganie sporów, para postanowiła sprawdzić uczucia.

Czytaj także
  • Patrick Dempsey i Gillian Fink zdecydowali o przyjęciu czwartego dziecka!
  • Children Miles Jovovich i Patrick Dempsey wystąpili we włoskim Vogue
  • Po ponownym połączeniu z żoną Patrick Dempsey kupił nową posiadłość w Malibu

Silna rodzina

Pogłoski o możliwym pogodzeniu przystojnego z żoną pojawiły się w listopadzie, po tym, jak fotoreporterzy zrobili wycieczkę rowerową po Paryżu. Jednak po tym jak prasa wyszła z założeniem o romansie Patricka z Jennifer Garner.

Teraz nie ma wątpliwości, aktor przyszedł wspierać Fink podczas jej przyznawania jako najlepszy wizażysta w Hollywood, współpracując z Lawrence, Stewart, innych celebrytów. A kilka dni później Gillian opublikowała w swojej sieci społecznościowej z Patrickiem Selfie.

Развода не будет! Демпси и Финк проводят много времени вместе, ходят на свидания и благодарят Бога Патрик и Джиллиан катались на велосипедах осенью в Париже
Свежее совместное фото из InstagramУгроза развода делала актера несчастнымДжиллиан вместе с дочерью Таллулой и сыновья-близнецы Дарби и Салливаном