Znani aktorzy z Hollywood Olivia Wilde i jej narzeczony Jason Sudeykis co roku od pięciu lat latają na Hawaje w listopadzie. W tym roku dołączyły do ​​nich małe dzieci: 3-letni syn Otis Alexander i roczna Daisy. To było dla gier z dziećmi, że gwiazdy filmowe zostały sfotografowane na plaży na wyspie.

Оливия Уайлд с детьми

Olivia Wilde z dziećmi

Hawaje to świetne miejsce na pobyt z dziećmi.

Ci fani, którzy śledzą życie Olivii i jej chłopaka, Jasona wiedzą, że para kocha Hawaje, a pod koniec roku. Dowodem na to jest fakt, że celebrytów od 5 lat nieprzerwanie pojawiają się na białych plażach tych wysp. W przeciwieństwie do innych gwiazd światowego znaczenia Olivia i Jason są bardzo skromni i powściągliwi pod względem rekreacji. W czasie wakacji spędzają cały czas na plaży lub spacerując po wyspie. Wczoraj paparazzi na ich aparatach porwali Wilde, która bawiła się z dziećmi na plaży, kąpała się i rozmawiała z przyszłym mężem. Jeśli mówimy o pojawieniu się Olivii, to poszła na plażę w czarnym jednoczęściowym stroju kąpielowym z grubymi ramiączkami, brązowymi okularami przeciwsłonecznymi i małym wiklinowym kapeluszem. Jeśli chodzi o jej narzeczonego, Jason postanowił opalać się w jaskrawoczerwonych szortach sięgających do kolan.

Джейсон с сыном

Jason i jego syn

Оливия с сыном

Olivia z synem

Pewnego razu, w wywiadzie dla Wilde, powiedziała o Sudeikis:

"Jason jest pierwszym mężczyzną w moim życiu, od którego chciałem mieć dziecko. Nie wiem, jak to wyjaśnić, ale to uczucie nie opuściło mnie od momentu znajomości. Nasza relacja zaczęła się szybko rozwijać i zdaliśmy sobie sprawę, że musimy założyć rodzinę. Kiedy dowiedziałem się o mojej pierwszej ciąży, byłem w siódmym niebie z radością. To prawda, nie sądziłem, że stanie się tak szybko. Teraz Jason i ja mamy dwoje dzieci, ale mamy przynajmniej jeden w planach. Nie wiem, kiedy to się stanie ... Może za rok, a może trochę później. "
Оливия Уайлд и Джейсон Судейкис с детьми

Olivia Wilde i Jason Sudeykis z dziećmi

Оливия Уайлд с дочерью

Olivia Wilde z córką

Czytaj także
  • Sharon Stone i inne osobistości w noc charytatywną Stephena Tylera
  • Reese Witherspoon, Kate Hudson, Kate Beckinsale i inne gwiazdy opublikowały swoje zdjęcia nastolatków
  • Oscar Isaac po raz pierwszy będzie ojcem

Jason całkowicie zmienił życie Olivii.

Jakoś w swoim ostatnim wywiadzie Wilde przyznała, że ​​Sudeikis całkowicie zmieniło jej życie:

"Przed spotkaniem z Jasonem nie sądziłem, że taka drastyczna zmiana może wystąpić w moim życiu. W tym czasie niedawno rozwiodłem się i nauczyłem żyć samotnie. Myślę, że Jason został mi przedstawiony przez los, ponieważ wtedy było mi ciężko. Pokazał mi, że można żyć prosto i radośnie, nie zwracając uwagi na jakiekolwiek rozmowy, z którymi moje imię było wtedy otoczone. W Jasonie podobało mi się, że potrafi być zabawny, a zarazem inteligentny, doświadczony. To jest niesamowite. Poza tym jest wspaniałym ojcem, któremu zawsze mogę opuścić nasze dzieci. Myślę, że miałem szczęście w Jasonie. "
Джейсон полностью изменил жизнь Оливии