Kristen Stewart, publicznie przyznając jej miłość do byłej asystentki Alicii Cargail, jest gotowa na kolejny krok w związku. Jak mówią media zagraniczne, dziewczyny zbierały się pod koroną.

W najbliższej przyszłości

26-letnia gwiazda Zmierzchu i jej kochanek chcą związać węzeł, rozpoczynając przygotowania do ważnego wydarzenia. Para nie odbędzie uczty dla całego świata. Będzie to ceremonia "mała i skromna" na świeżym powietrzu. Dziewczyny zdecydowały się na miejsce uroczystości, zgodnie z insider, odbędzie się w Santa Barbara.

Uwielbiam wibracje

Pewnego dnia paparazzi zostali schwytani przez Stewarta i Kargaila w drodze do lunchu w restauracji w Los Felice w pobliżu Los Angeles. Na twarzy zrelaksowanej i zadowolonej Kristen, która zwykle jest skąpa w emocjach, był prawdziwy, a nie wymuszony uśmiech.

Czytaj także
  • Kristen Stewart i Stella Maxwell widzieli się razem po plotkach o romansie aktorki z Robertem Pattinsonem
  • Robert Pattinson i Kristen Stewart zostali zauważeni razem 5 lat po zerwaniu.
  • Kristen Stewart, Elizabeth Banks i inne gwiazdy uhonorowały Julianne Moore w Muzeum Sztuki Nowoczesnej

Przypomnij sobie, że uczucia pomiędzy Kristen Stewart i Alicią Kargile rozgoiły się na początku 2015 roku, a potem między nimi pojawił się czarny kot i rozstali się. Aktorka próbowała nawiązać nowe relacje z francuską piosenkarką Soko, ostatecznie zdając sobie sprawę, że tęskni za Alicią. Stewart opuścił tymczasową dziewczynę i ponownie spotkał się z Cargailem na Festiwalu Filmowym w Cannes w maju 2016 r. Niedawno gwiazda w wywiadzie z Elle po raz pierwszy opowiedziała o swoich żarliwych uczuciach do dziewczyny.

Кристен Стюарт и Алисия Каргайл на улицах Лос-Анджелеса Кристен и Алисия счастливы и готовы создать семью Таблоиды говорят о скорой свадьбе девушек
Редкий кадр: Улыбка на лице СтюартЗвезда «Сумерек» публично призналась, что любит свою девушкуВ мае Кристен и Алисия появились вместе на Каннском фестивале