Gwen Stefani i Blake Shelton postanowili zalegalizować związek. Para, po długich próbach ukrycia ich romansu, tak wiele problemów związanych z procesem rozwodów i rozczarowaniem w przeszłych relacjach, wygląda na szczęśliwą i cieszy się poczuciem miłości i wzajemnego zaufania.

W lecie pojawiły się plotki o nadchodzącym ślubie Gwen Stefani i Blake'a Sheltona, które nieustannie pojawiały się w wiadomościach. Ale para nie dawała żadnych komentarzy i pilnie unikała osobistych pytań. W niedawnym wywiadzie dla US Weekly, a później w programie radiowym Ryan Seacrest, Gwen dała jasno do zrozumienia, że ​​jest zadowolona z Blake'a i dodała:

Nasze relacje rozwijają się bardzo szybko ... Cieszę się chwilami, kiedy jesteśmy razem i staramy się trzymać zamknięte usta!
Служебный роман Гвен Стефани и Блейка Шелтон перерос в красивую историю любви Przygotowanie do ślubu w pełnym rozkwicie!

Do tej pory znane są niektóre szczegóły zbliżającego się wesela. Mianowicie: planowana liczba gości wyniesie około 400 osób, a zaproszenie otrzymają nie tylko gwiazda przyjaciele pary, ale także byli małżonkowie nowożeńców. Wśród zaproszonych, Jennifer Aniston z mężem Justinem Therouxem, Adamem Levine'em, Farrellem Williamsem, Keithem Urbanem i Nicole Kidman oraz innymi wybitnymi aktorami i muzykami, jest całkiem możliwe, że obecni będą niektórzy uczestnicy projektu Voice.

Гвен и Блейк на красной дорожке

Para planuje zorganizować ceremonię zaślubin w dniu 5 maja w jednym z kościołów w Beverly Hills. Według wstępnych obliczeń uroczystość weselna będzie kosztować dość dużą kwotę - 3 miliony dolarów.

Jesteśmy pewni, że spotkanie Gwen Stefani i Blake'a Sheltona w programie "The Voice" nie było przypadkowe, nie tylko stali się wsparciem dla siebie nawzajem, w trudnych dla nich czasach, ale także wierzyli w miłość. Zauważ, że Blake bardzo chciał mieć dzieci w poprzednich związkach, a plotki o ciąży Gwen, dają powody, by sądzić, że ceremonia ślubna zdobędzie nie małą liczbę spekulacji i plotek.

Czytaj także
  • Gwen Stefani będzie produkować kosmetyki i założyć własny beat-blog
  • Piosenkarz Gwen Stefani i Blake Shelton uczęszczali na Wielkanoc z dziećmi
  • Blake Shelton stał się najseksowniejszym człowiekiem w 2017 roku

Romantyczne związki znajdują odzwierciedlenie w pracy muzyków. Gwen i Blake śpiewali razem piosenkę o ich związku - Go Ahead i Brake My Heart. Nieco później Gwen poświęciła się miłości do Make Me Like You.

Пара познакомилась на музкальном проекте Гвен и Блейк вместе исполнили песню, посвященную их отношениям Счастливый союз Гвен Стефани и Блейк Шелтона