Na tle plotek, że Ben Affleck chce wrócić Jennifer Garner, a także ogólne podekscytowanie wokół ptasiego tatuażu na plecach aktora, on i jego kochanka Lindsay Shukus zrobili mini-wakacje.

Marzenia przeszłości

Niedawno wszystkie zachodnie media zachwyciły fanów Ben Affleck i Jennifer Garner. Ogłosili, że na razie prawni małżonkowie, których rozwód się jeszcze nie skończył, są gotowi złożyć się ponownie. Podobno nie do zdobycia aktorka jest gotowa zaakceptować białą flagę byłego kochanka, dając mu szansę zobaczenia, jak się zmienił.

Бен Аффлек и Дженнифер Гарнер на прошлой неделе

Ben Affleck i Jennifer Garner w zeszłym tygodniu

Zachęcającym informacjom towarzyszyły idylliczne obrazy Affleck i Garner, którzy często spędzają razem wolny czas, jeśli nie ze względu na komunikację między sobą, a następnie na korzyść trojga dzieci.

Бен Аффлек и Дженнифер Гарнер с дочерьми

Ben Affleck i Jennifer Garner ze swoimi córkami

Niestety, Ben bez dalszych ceregieli zaprzeczył wiadomości, zapraszając swoją obecną dziewczynę Lindsay Shukus, z którą nie był widziany od dłuższego czasu, spędzić z nim weekend na Hawajach.

Бен Аффлек и Линдси Шукус вместе

Ben Affleck i Lindsay Sukus przez weekend

Szczęściej niż kiedykolwiek

W niedzielę paparazzi uchwycili szczęśliwe życie Shukusa i Afflecka na ulicach Honolulu. Hollywood aktor i producent serialu Saturday Night Live przechadzał się po śniadaniu w restauracji. Miłośnicy trzymali się za ręce.

Бен Аффлек и Линдси Шукус на Гавайях

Ben Affleck i Lindsay Sukus na Hawajach

Jak poinformował pewien człowiek, zdając sobie sprawę, że dystans nie przynosi korzyści, Ben poprosił Lyndsey, która mieszka w Nowym Jorku, aby przyjechał do niego na Hawaje, gdzie trwają prace nad nowym projektem amerykańskiej firmy rozrywkowej Netflix z Affleck.

Бен Аффлек и Линдси Шукус на съемочной площадке

Aktor miał wolny weekend. Jeśli w zeszłym tygodniu poleciał do Los Angeles do Garner i ich dzieci, wolał spędzić je z wybranym.

Бен Аффлек и Линдси Шукус на отдыхе Czytaj także
  • Jennifer Garner odwiedził byłego małżonka Ben Affleck na Hawajach
  • Romantyczny kajak: Ben Affleck i Lindsay Sukus na Hawajach
  • Ben Affleck oświetlił gigantyczny kolorowy tatuaż na plaży

Przypomnijmy, że powieść 37-letniej Lindsay i 45-letniego Bena została po raz pierwszy omówiona zeszłego lata.