Wygląda na to, że uroczystości ku czci rocznicy królowej Elżbiety II dobiegły końca, ale jej kochający poddani nadal podsuwają ukoronowanej rodzinie niespodziewane prezenty. W rocznicę długowiecznej królowej opublikowano wspaniałą książkę opowiadającą o podróży niedźwiedzia Vinnie'ego i jego przyjaciół do Pałacu Buckingham. Postacie z zabawkami pojechały do ​​Londynu pogratulować urodzinowej dziewczynie i dać jej prezenty.

Co jest tak ważnego w tej książce? Faktem jest, że jednym z jej bohaterów był młody następca tronu - książę Jerzy, prawnuk urodzinowej dziewczynki i syn książąt Cambridge. W ilustracjach do książki dla dzieci, dziecięcy George jest malowany w swoim ulubionym niebieskim swetrze. Właśnie w tej kurtce poznał swoją matkę i nowo narodzoną siostrę Sharkotta ze szpitala położniczego z ojcem.

Czytaj także
  • Królewski zakazany leksykon
  • Książę Harry po raz pierwszy wspomniał w oficjalnym przemówieniu Megan Markle
  • Książę William zagłosował na podłodze nienarodzonego dziecka
Świecka moda dla mas!

Po tym, jak zdjęcia młodego dziedzica tronu dotarły do ​​mediów, najbardziej zdesperowani fani brytyjskiej rodziny rządzącej dosłownie wyjęli kardigany Amaia Kids, które kosztowały 60 dolarów rocznie. Angielskie matki bardzo chciały, żeby ich dzieci wyglądały jak małe dzieci George'a. Angielska pisarka Jane Riordan opisała George'a w swoim opowiadaniu literackim jako "chłopca dużo młodszego od Christophera Robina i tak wesołego jak Tygrysek". Otrzymał prezent od Pyatochki - czerwoną piłkę, a nawet łaskotał się za uchem głównego bohatera książki - samego Kubusia Puchatka.

Автором новой истории стала английская писательница Джейн Риордан В интервью радио BBC она призналась, что писать ее было нелегко но очень почетно  Друзья Винни Пуха  были настолько живыми, что ей было очень легко представить,