Dzisiaj, dla fanów piosenkarki Melanie Brown, którą wszyscy znają jako ex-solistka grupy śpiewającej Spice Girls, wiadomości pojawiły się w prasie. Wczoraj Sąd Najwyższy w Los Angeles ostatecznie rozwiązał związek ze Stephenem Belafonte, z którym była związana od ponad 10 lat. Jednakże, według wielu fanów, Melanie poczyniła poważne ustępstwa wobec Stephena, płacąc mu dobre odszkodowanie.

Мел Би и Стивен Белафонте

Mel B i Stephen Belafonte

Belafonte skomentował decyzję sądu

W międzyczasie Brown odzyskuje przytomność po oszałamiającej wieści o rozwodzie, decyzja organu sądowego postanowiła skomentować jej byłego męża:

"Nie miałem nadziei, że 9 miesięcy po rozpoczęciu procesu sąd ostatecznie położył kres naszym związkom. To najlepszy prezent świąteczny, na jaki mógłbym sobie życzyć. Jestem z tego bardzo zadowolony i jestem pewien, że teraz w moim życiu nareszcie nadejdzie pokój. A teraz, gdy ustała niepewność w moim życiu osobistym, a ja ponownie stałem się wolną osobą, jestem gotów iść dalej, gotowy na nowy związek. "
Стивен Белафонте

Stephen Belafonte

Po komentarzach Stephena pojawił się na stronach prasy, fanów słynnego piosenkarza Brown skrytykował człowieka za otrzymanie znacznie więcej odszkodowania od byłej żony niż planowano. Przede wszystkim chodzi o fakt, że Melanie podpisała dokumenty, z których wynika, że ​​gwiazda pop będzie zawierać Belafte przez 3 lata po rozwodzie. Ponadto Stephen ma prawo do 9 milionów dolarów - połowę opłaty, którą ex-małżonkowie uzyskaliby ze sprzedaży wspólnego dworu. I jeszcze jeden szczegół stał się znany, co niewątpliwie podobało się Belafte w postępowaniu rozwodowym. Brown zgodził się zapłacić wszystkie opłaty prawne, które wynoszą nieco ponad 200 000 $. Ponieważ osoby wewnętrzne opowiedziały się tylko po tych wszystkich punktach, Stephen zgodził się podpisać dokumenty dotyczące rozwodu.

Мелани откупилась от мужа внушительной суммой

Jeśli chodzi o ich wspólną córkę, Maddison, która ma teraz 6 lat, sąd nie spełnił prośby Melanie, by ją wychować w samotności. Opieka będzie wspólna, ale żaden z jej rodziców nie będzie płacił alimentów za utrzymanie dziewczyny.

Мелани Браун с дочерью Мэддисон

Melanie Brown z córką Maddison

Czytaj także
  • Mariah Carey podczas Kids 'Choice Awards 2018 ze swoim byłym mężem i dziećmi
  • Eddie Murphy nie chce komunikować się z córką z Melanie Brown
  • Melanie Brown i jej 19-letnia córka Phoenix byli w centrum zainteresowania amerykańskiego programu Mam Talent

Rozwód Stephen i Melanie trwał około roku

Po raz pierwszy Belafte i Brown zamierzają się rozwieść, stało się znane w 2014 roku. Następnie prasa doniosła, że ​​małżonkowie mieli bardzo złą walkę, a Stephen pokonał Melanie. Po tym przesłaniu dziennikarze zaczęli niezmordowanie śledzić producenta filmowego i wokalistę. Nie było żadnych znaczących zmian w ich stylu życia, ale nawet wtedy fani zauważyli, że małżonkowie na imprezach towarzyskich i czerwonych drogach wyglądali bardzo nieszczęśliwie. Ten stan trwał ponad 2 lata i dopiero w marcu tego roku Brown ogłosił, że złożyła pozew w sądzie o rozwód, w którym powodem separacji była "Nie do pogodzenia spór".

Фанаты обратили внимание, что Стивен и Мелани выглядят несчастными

Potem byli małżonkowie mieli dużo brudu, a opinia publiczna dowiedziała się o soczystych szczegółach intymnego życia gwiazd. Okazuje się, że Melanie i Stephen uprawiali seks z nianią swoich dzieci, a radości z miłości były nagrywane na wideo. To te zapiski zostały przekazane do rozpatrzenia przez sąd, a sama pielęgniarka powiedziała, że ​​to nie Belafonte nalegał na podobny styl życia, ale na współmałżonka. W odpowiedzi na to, szczerze mówiąc niezbyt miły gest od producenta filmowego, Melanie powiadomiła sędziów, że jej mąż wielokrotnie poddawał jej przemocy, zarówno fizycznej, jak i moralnej. Ponadto Brown zwrócił uwagę, że Stephen stale oszukiwał ją, a także dość często obrażał ją z dziećmi, krewnymi i przyjaciółmi.

Стивен часто на жену поднимал руку