Jak się okazało, Melanie Brown, która wraz z ogłoszeniem rozwodu zszokowała publiczność szczegółami swojego małżeństwa ze Stefanem Belafonte, nie tylko boi się swojej zemsty. Były członek Spice Girls obawia się kompromisu ze strony jej byłego pracownika.

Skandaliczne materiały

Mel B, który wcześniej oskarżył Stefana Belafonte o przemoc, dostarczając zdjęcia bicia, obawia się zemsty ze strony swojego sojusznika, który pracował jako ich niania.

Мелани Браун со Стивеном Белафонте

Melanie Brown ze Stevenem Belafonte

Лоррейн Гиллс

Lorraine Gills

Мел Би с дочерями Эйнджел и Мэдисон в Беверли-Хиллз в минувшую субботу

Mel Bee z córkami Angel i Madison w Beverly Hills w ubiegłą sobotę

Lorraine Gills (imię kobiety) w 2014 r. Była w ciąży z mężem męża i chciała mieszkać ze szwedzką rodziną pary, ale Melanie była temu przeciwna. Po otrzymaniu porządnej sumy, niania dokonała aborcji, kontynuując przyjaźń z Belafte.

Мел Би с няней

Mel Bee z nianią

Мелани Браун и Лоррейн

Melanie Brown i Lorraine

Wykonawca jest pewien, że Gills trzyma zdjęcia i filmy, oczywiście o charakterze erotycznym, na których jest odciśnięta.

Mel Bee oświadczyła, że ​​ich publikacja zniszczy jej reputację i chciałaby uzyskać dostęp do magazynu należącego do Lotaryngii, który rzekomo zawiera brud. Ponadto wykonawca zażądał nakazu zakazu zbliżania się kobiety.

Mała wygrana

Jeśli legalne bitwy z Stefanem Belafonte i Brownem są jeszcze przed nami, to zgodnie ze świeżym raportem medialnym dotyczącym podstępnej niania, może już nie martwić się. Lorraine Gills nie może zbliżyć się do swojej byłej kochanki bliżej niż 100 jardów, a Melanie ma dostęp do swojej celi.

Czytaj także
  • Mariah Carey w konkursie Kids 'Choice Awards 2018 z byłym mężem i dziećmi
  • Eddie Murphy nie chce komunikować się z córką z Melanie Brown
  • Melanie Brown i jej 19-letnia córka Phoenix byli w centrum zainteresowania amerykańskiego programu Mam Talent

Reporterzy uchwycili wokalistę w pobliżu Centrum Pamięci Publicznej w Hollywood, oczywiście była tam skrytka Gills. Nie podano, czy Mel B znalazł tam to, czego chciała.

Мел Би с постановлением суда направляется вскрывать шкафчик

Mel Bee z nakazem sądowym zostaje wysłana, aby otworzyć szafkę do przechowywania Lorraine Gills