Ostatnio pokazy nowych kolekcji światowych marek sugerują, że moda jest obecnie bardzo demokratyczna. Bezpośrednim tego dowodem jest to, że obecnie wiele gwiazd nie może sobie pozwolić na chodzenie po ulicy w futrzanych kapciach, które z wyglądu przypominają pantofle. Na przykład performerka Selena Gomez niedawno pokazała swoje buty na nogach, a dziś rano paparazzi złapali Jennifer Lawrence, chodzącą w futrzanych pantoflach z psem.

Селена Гомес

Selena Gomez

Selena odwiedziła studio Pilates w puszystych pantoflach

25-letnia Gomez 2 dni temu została przyłapana na paparazzi w Los Angeles, kiedy opuściła studio Pilates. Słynny piosenkarz był ubrany w czarne legginsy, ten sam kolor z głębokim dekoltem, obszerną dżinsową kurtką i szarymi futerkowymi łupkami. Ponadto w rękach celebryty można było zobaczyć butelkę wody i książkę "Biblia na każdy dzień".

Селена посетила студию пилатеса в пушистых тапочках

Najciekawsze jest to, że starsi fani dyskutowali o grubej sylwetce Seleny, a teraz wszyscy zwracają uwagę na słodkie, szare pantofle. Kilka opinii na ten temat można przeczytać w Internecie: "Ogólnie nie jestem fanem futrzanych pantofli na ulicy, ale te na Gomez wyglądają bardzo ładnie. Sam bym go kupił "," Nie jest to dziwne, ale podoba mi się wygląd zespołu piosenkarza i tych szarych tabliczek. Myślę, że jest to dla nich bardzo wygodne "," Jakie piękne futrzane kapcie. Uwielbiam te buty, ale nie zawsze rozumiem, kiedy je nosić. Selena pokazała świetną opcję! "Itd.

Селена в серых меховых сланцах

Selena w szarych łupkach z futra

Фанатам понравилась обувь Селены Czytaj także
  • Nicholas Hoult i Firstborn Briana Holly'ego
  • Zdjęcie dnia: Selena Gomez na fotokamerę "Potwory na wakacjach 3"
  • Jennifer Lawrence ma romans z reżyserem z Kijowa

Lawrence również preferuje futrzane kapcie

W międzyczasie niektórzy fani plotek obcych gwiazd rozmawiają o wizerunku Seleny Gomez, inni zauważyli, że dziś w sieci są zdjęcia innej gwiazdy, która uwielbia też futrzane pantofle. Mówimy o słynnej aktorce Jennifer Lawrence, która dziś rano wyszła na spacer z psem na ulicy w Nowym Jorku. W przeciwieństwie do wydarzeń towarzyskich Lawrence wyglądał dziś bardzo swojsko. W filmie pojawiły się lekkie spodnie dresowe, dzianinowe skarpetki, długi czarny płaszcz i masywne futrzane pantofle.

Дженнифер Лоуренс

Jennifer Lawrence

Dziwne, jak się wydaje, ale wielu fanów lubiło wygląd Jennifer i pisali na portalach społecznościowych takich recenzji: "Ostatnio Lawrence na czerwonym dywanie wygląda jak coś zbyt patos. Nie jestem przyzwyczajony, żeby ją tak widzieć. Dzisiejszy obraz jest mi bliższy "," Kiedy Jennifer pojawia się w ludziach bez markowych sukienek i szalonych makijażu, wygląda znacznie ładniej niż z nimi. Teraz chcę powiedzieć o Lawrence'u, że jest bardzo miła "." Na tych zdjęciach Jennifer wygląda jak zwyczajna dziewczyna, bez żadnych gwiazdorskich zaszczytów. Ten obraz jest jej bardzo. W nim nie wygląda tak żałośnie i żałośnie "itd.

Дженнифер Лоуренс в тапочках на прогулке с собакой по Нью-Йорку

Przypomnijmy, że futrzarskie płyty stały się modne nie tak dawno temu, ale już udało im się złapać fantazję wielu. Oprócz Gómeza i Lawrence'a takie gwiazdy jak Irina Sheik, świecka lwica Chloe Kardashian, modelka Haley Baldwin, aktorka Vanessa Hudgens i wielu innych chodzą po ulicach megamiast.

Ирина Шейк прогуливается по рынку в меховых тапочках, 2017 год

Irina Shayk chodzi po rynku w futrzanych kapciach, 2017

Хлое Кардашьян

Chloe Kardashian

Хейли Болдуин

Haley Baldwin

Ванесса Хадженс также любит прогуливаться в мягких тапочках

Vanessa Hudgens również lubi spacerować w miękkich kapciach.