Zachodnie media doniosły o zmianach w życiu osobistym 55-letniej Meg Ryan. Były chłopak aktorki, 65-letni John Mellencamp, który ją uraził, zdołał błagać Meg o przebaczenie i dostał drugą szansę.

Zły rocker

Popularna hollywoodzka aktorka Meg Ryan i amerykański muzyk rockowy John Mellencamp zaczęli spotykać się w 2011 roku, ze względu na jego gwiazdę, muzyk rozwiódł się z żoną, z którą żył przez 18 lat.

Мэг Райан и Джон Мелленкамп в мае 2011 года

Meg Ryan i John Mellencamp w maju 2011 r

Мелленкамп со своей третьей женой Элейн Ирвин

Mellencamp ze swoją trzecią żoną Elaine Irwin

To było na wesele, ale niespodziewanie dla wszystkich po 4-letniej powieści w 2015 roku, gołębie zadeklarowały separację, ponieważ dystans (Meg mieszka w Nowym Jorku i John w Indiach) zraził ich.

Okazało się, że przyczyna końca powieści pary tkwi w zdradzie Mellenkampa, którego porwała była supermodelka 62-letniej Christy Brinkley, starszej Meg od 7 lat.

Мелленкамп и Кристи Бринкли в мае 2016 года

Mellencamp i Christie Brinkley w maju 2016 r

Ryan był wściekły i całkowicie odciął komunikację ze swoim kochankiem. Z czasem luka wydawała się ostatnia.

W marcu tego roku John na programie Howarda Sterna powiedział, że Meg go nienawidzi i ma do tego pełne prawo. Dlatego informacja o ponownym zjeździe słodkiej pary stała się sensacyjna.

Razem znowu

Niedawno Meg i Jonah byli razem w kurorcie na Martiny's Vinyard Island w Massachusetts. Aktorka i muzyk rozmawiali swobodnie, jadali w restauracji Artcliff. Nieco później dołączył do nich syn aktorki z poprzedniego związku, 25-letni Jack.

55-летняя актриса Мэг Райан

55-letnia aktorka Meg Ryan

65-летний музыкант Джон Мелленкамп

65-letni muzyk John Mellencamp

Czytaj także
  • Czy plotki mówią o zaangażowaniu Meg Ryan?
  • Christie Brinkley zerwała ze swoją 64-letnią kochanką
  • Meg Ryan wystraszyła widzów Tony Awards ze zmienionym wyglądem

Kiedy naoczni świadkowie powiedzieli dziennikarzom, Ryan i Mellencamp byli do siebie przyjaźni. Goście restauracji nie myśleli o zrobieniu zdjęcia pary, więc na razie będziemy musieli wyrazić na to zgodę ...

Мэг Райан и Джон Мелленкамп снова вместе?

Meg Ryan i John Mellencamp znów razem?