Miesiąc miodowy Alicia Wikander i Michael Fassbender, którzy w październiku wzięli ślub na Ibizie, dobiegli końca. Nowożeńcy w przededniu wrócili z miesiąca miodowego we Włoszech, a aktorka pojawiła się już na imprezie towarzyskiej w statusie zamężnej kobiety.

Wszystkie gwiazdy i ciekawy wernisaż

Zeszłej nocy w Nowym Jorku ucichło otwarcie wystawy marki Louis Vuitton, której torby i ubrania noszone były przez zamożne kobiety mody na całym świecie. Wystawa zatytułowana "Volez, Voguez, Voyagez, poświęcona tematyce podróżowania" potrwa do 7 stycznia, a każdy może ją odwiedzić za darmo.

Pierwszymi, którzy docenili wystawę byli wierni fani francuskiego domu mody Alexander Skarsgard, Jennifer Connelly, Leah Seydoux, Hilary Rod, Michelle Williams, Natalia Vodianova, Justin Theroux, Jaden Smith, Patrick Demarchelye, Zenday, Adel Exarkopoulos i inne znane osobistości.

Наталья Водянова

Natalia Vodianova

Леа Сейду

Lea Seydou

Зендая

Zendaya

Дженнифер Коннелли с супругом Полом Беттани

Jennifer Connelly z mężem Paulem Bettany

Джейден Смит

Kowal Jaden

Адель Экзаркопулос

Adel Ekzarkopulos

Мишель Уильямс

Michelle Williams

Хилари Рода

Hilary Rod

Джастин Теру

Justin teru

Szczególna uwaga

Nie opuścił tego wydarzenia i 29-letnia Alicia Vikander, dla której pojawienie się na czerwonym dywanie wystawy było pierwszym po ślubie z Michaelem Fassbenderem.

Алисия Викандер на открытии выставки Louis Vuitton

Alicia Wikander na pokazie Louis Vuitton

W dniu otwarcia zwycięzca Oscara wybrał czarne spodnie i luksusowy płaszcz w jasnym kolorze ze stójką, z klamrą na klatce piersiowej, ozdobioną niebiesko-niebieskim haftem od Louis Vuitton. Czarno-biała torebka, naturalny makijaż i gładkie włosy schowane za uszami uzupełniły zwięzły obraz piękna.

Алисия Викандер на выставке Louis VuittonАлисия Викандер на открытии вернисажа Louis Vuitton Czytaj także
  • Justin Theroux widziany na randce z ładną nieznajomą
  • Alicia Wikander i romantyczne wakacje Michaela Fassbendera w Meksyku
  • Sukienka i teoria względności: jak Jaden Smith był krytykowany online

Na palcu Wikarcha błysnął pierścionek zaręczynowy z diamentem, którego nie chciała ukrywać, przyjmując gratulacje od publiczności.

Кольцо Алисии Викандер на выставке Louis Vuitton