W ciągu weekendu Salma Hayek postanowiła wybrać się ze słynnym amerykańskim prezenterem telewizyjnym Trevorem Noahem, w wieczornym programie The Daily Show, aktorka przyznała, że ​​w przeszłości Donald Trump zwrócił jej uwagę, a nawet zaprosił na romantyczną randkę! Prezenter ironicznie zapytał, czy Salma zgodziła się na taką kuszącą ofertę od miliardera i przyszłego prezydenta USA?

Кадр из шоу с Сальмой Хайек и ведущим

Strzał z serialu z Salmą Hayek i prezenterką

Salma Hayek nie zaprzeczyła, a nawet rzuciła ogień na tę historię, opowiadając szczegóły tych wydarzeń! Jak się okazało, kilka lat temu, ona wraz ze swoim byłym kochankiem, aktorka kategorycznie nie chciała zadzwonić do swojego imienia, była obecna na jednym z wydarzeń towarzyskich.

Wieczór odbył się w miłej atmosferze, mój towarzysz i ja stanęliśmy na ulicy. Było już wystarczająco chłodno i planowaliśmy opuścić imprezę, ale nagle poczułem, że ktoś rzucił mi kurtkę na ramiona. Niestety, to nie był mój chłopak, ale ... Donald Trump, który przyszedł do nas! Powiedział do mojego uśmiechniętego towarzysza: "Widziałem, że twoja pani była zamarznięta!"

Historia się nie skończyła! Trump zaprosił Salmę Hayek i jej byłego kochanka, aby przyjęli zaproszenie i zatrzymali się w jednym z jego hoteli w Atlantic City, a także wymienili numery telefonów. Czego można było się spodziewać, wkrótce Trump wezwał aktorkę i zaproponował spotkanie:

Kiedy otrzymałem takie niejednoznaczne zaproszenie, byłem zdezorientowany i zalotnie zapytałem: "Co mówi moja ukochana, wiesz, że nie jestem wolny!", Na co miliarder zauważył, że jest o wiele lepszy i bardziej godny jej uwagi! Oczywiście, cieszyła mnie ta oferta, ale odmówiłem i nie żałuję!
Czytaj także
  • Nowe wyjście z Donalda i Melanii Trump: tkliwość publiczna i szykowny strój Pierwszej Damy w USA
  • Jim Carrey kaustycznie krytykuje Donalda Trumpa i jego otoczenie, rysując kreskówki
  • Donald Trump z żoną Melanią i córką Tiffany odwiedzili nabożeństwo wielkanocne
Сальма Хайек и Франсуа-Анри Пино

Salma Hayek i François-Henri Pinot

Prevor telewizyjny Trevor Noah chciał kolejnej sensacji i chciał poznać imię byłego kochanka:

Salma, tajemniczy były kochanek był twoim mężem, czy też był Donaldem Trumpem?

Hayek nie koncentrował się na nazwisku, ograniczając się do bycia daleko w przeszłości, a nazwa nie ma znaczenia. Zwłaszcza, że ​​teraz jest żoną Francois-Henri Pinault i jest szczęśliwa!