Któregoś dnia gościem programu Pierce'a Morgana był sam Donald Trump. Brytyjski dziennikarz nie mógł nie zapytać prezydenta USA o jego stosunek do nadchodzącego ślubu roku, małżeństwa księcia Harry'ego z aktorką Megan Markle.

Pan Morgan zauważył, że w ostatnich wyborach Megan Markle wspierała swojego przeciwnika, Hillary Clinton. W związku z tymi okolicznościami pojawia się pytanie: czy Donald Trump zostanie zaproszony na nadchodzące wesele?

Donald Trump skomentował nadchodzący ślub Megan Markle

Oczywiście przymierze małżeńskie pomiędzy księciem Wielkiej Brytanii a obywatelem USA wzmocni relacje między tymi krajami. Ale Donald Trump nadal nie wie, czy otrzyma zaproszenie do poślubienia wnuka królowej Elżbiety II. W każdym razie przyznał, że sympatyzował z panem młodym i panną młodą:

"Szczerze życzę im szczęścia. Naprawdę tego chcę! To wspaniała para. "

Zauważ, że służba prasowa Pałacu Kensington poinformowała, że ​​zaproszenie na wesele, zaplanowane na 19 maja, nie zostało jeszcze wysłane. Media twierdzą, że książę Harry zaprosi byłego prezydenta USA, Baracka Obamę, ponieważ mają przyjazne stosunki, ale Donald Trump przy ich triumfie młodzi nie chcą widzieć.

W międzyczasie prasa aktywnie omawia nie tylko listę gości, którzy będą honorowani na weselu roku, ale także przyszłe tytuły młodych ludzi.

Меган Маркл не станет принцессой Уэльской и герцогиней Сассекской Jakie tytuły książę Harry i jego narzeczona dostaną po ślubie?

Autorytatywne publikacje piszą o tym, a bukmacherzy akceptują już stawki od wszystkich chętnych. Wcześniej prasa sugerowała, że ​​gwiazda telewizyjna otrzyma tytuł księżnej Sussex, ale być może otrzyma mniej znaczący tytuł.

Меган Маркл может получить титул ниже, чем у Кейт Миддлтон

Komentarz na ten temat dał redaktor Peerage i Baronetage. Według eksperta, Megan Markle nie otrzyma tytułu księżnej Walii, chociaż takie pogłoski krążą w sieciach społecznościowych.

Czytaj także
  • Nowe wyjście z Donalda i Melanii Trump: tkliwość publiczna i szykowny strój Pierwszej Damy w USA
  • Książę Harry po raz pierwszy wspomniał w oficjalnym przemówieniu Megan Markle
  • Stopy Megan Markle zrobiły furorę w sieci

Najprawdopodobniej książę Harry i Megan będą określani jako hrabia i hrabina. Zauważ, że te szlachetne tytuły mają niższy status niż "książę" i "księżna", odpowiednio Megan Markle otrzyma tytuł mniej znaczący od tego, który nosi Kate Middleton.