W prasie zachodniej w ostatnim czasie pojawiają się doniesienia o sprzedaży i zakupie nieruchomości. Gwiazdy od czasu do czasu sprzedają swoje dwory lub kupują nowe domy i mieszkania. Ale możliwość zobaczenia mieszkań, w których rosły gwiazdy, występuje znacznie rzadziej.

Внешний вид особняка

Pewnego dnia w mediach pojawiła się wiadomość, że rodzice aktorki Hayden Panettiere po raz kolejny wystawili na sprzedaż dom, w którym dzieciństwo dziewczyny minęło.

Хайден с любимым и дочкой

Przestronny dom, w którym dziewczyna Władimira Kliczko spędził dzieciństwo i młodość, znajduje się w strefie podmiejskiej Palisady (New Jersey). Nawiasem mówiąc, w tym samym rejonie był rok dzieci innego pięknego i supergwiazdy, Angeliny Jolie! Al Pacino i Bill Murray żyli tutaj w różnych latach.

Дом где выросла Хайден Панеттьери продается за два миллиона долларов Gniazdo rodzinne

Rodzice Hayden, Alan i Lesley przenieśli się do tego domu w 1995 roku. W tej chwili blond piękność była ładną sześcioletnią dziewczynką. Nieco później zaczęła robić pierwsze kroki w karierze aktorskiej, występując w serialu "One Life to Live".

Хайден Панеттьери с родителями и младшим братом

Hayden i jej brat dorastali w rodzinie strażaka i aktorki telewizyjnej. Ich przytulny dom znajduje się w pobliżu rzeki Hudson. Wiadomo, że dom został oszacowany na 2 miliony dolarów.

Убранство дома выглядит актуально и сегодня Czytaj także
  • "Kliczko z ciałem": w sieci są szeroko omawiane zdjęcia słynnego sportowca z córką na plaży
  • Rodzinna idylla: Wladimir Klitschko i Hayden Panettiere odpoczywają wraz z córką na Barbados
  • Córka Hayden Panettiere postawiła ją w niezręcznej pozycji w samolocie
Стильно и уютно

Wiadomo, że rok temu para zakończyła proces rozwodowy, który trwał 8 lat, a teraz, najwyraźniej, po prostu chcą sprzedawać nieruchomości i dzielić pieniądze. Były mąż i żona już próbowali sprzedać dom za tę samą cenę 2 lata temu, ale się nie udało.

Интерьер дома детства ХайденЗадний дворик особняка