Hollywoodzki aktor Matt Damon jest nie tylko "gwiazdą" pierwszej wielkości, ale także filantropem. Bierze aktywny udział w wydarzeniach charytatywnych. Jedną z nich jest zbieranie darowizn na water.org. Portal ten pomaga zapewnić czystą wodę pitną i podstawowe warunki sanitarne w suchych regionach naszej planety.

Pan "Jason Bourne" podszedł do swojego zadania bardziej kreatywnie: zdecydował się zagrać przechodniów, korzystając ze schematu szpiegowskiego filmu przygodowego. To, co zrobił, było kręcone w aparacie.

Jak to było?

Aktor zadzwonił do nieznajomego na ulicy przez telefon komórkowy, który asystent Damona rzucił bohaterowi wiecu. Wypowiedział w replikach tubowych "Bornian" i tym samym poprowadził nieświadomy "przedmiot".

Czytaj także
  • 25 najlepszych amatorskich parodii filmów nagrodzonych Oscarem
  • Blake Lively, Nicole Kidman, Matt Damon i inne gwiazdy gratulowały gazecie Urals Kopeysky Rabochy
  • Przeciwko Mattowi Damonowi otwarcie wystąpili Alisa Milano i Minnie Driver

Ludzie dotarli na krótko do budynku, gdzie w tym momencie aktor czekał na nich i otrzymali z rąk 2 bilety na światową premierę filmu akcji "Jason Bourne". Planowane jest na przyszły miesiąc i odbędzie się w Las Vegas.

I jaka jest istota miłości? Pod koniec filmu aktor powiedział, że każdy kto wpłaci co najmniej 10 dolców na water.org weźmie udział w losowaniu nagród. To podróż do Las Vegas na premierę filmu razem z Jasonem Bourne! Aktor dał słowo, że nie opuści szczęśliwca nawet po obejrzeniu filmu - będą mogli zejść razem na uroczyste przyjęcie.

Новый фильм «борнианы» выйдет в российский прокат 1 сентября
Сбор средств на благотворительность
Актер не безразличен к сбору денег на нужды бедствующих