Niedawno słynny 48-letni aktor Hollywood Matthew McConaughey, który zasłynął z pracy w filmach "Złoto" i "Jak pozbyć się faceta w 10 dni", rzadko widuje się publicznie. Po otrzymaniu Oscara w 2014 roku za pracę w Klubie Kupujących w Dallas, Matthew prawie przestał pojawiać się na publicznych imprezach. Robi wyjątek tylko w przypadku znaczących meczów sportowych, w których regularnie uczestniczy. Aktor nie zawahał się przed finałem meczu golfowego, który odbył się w ten weekend w Austin w Teksasie.

Мэттью МакКонахи и Камилла Алвес с детьми

Matthew McConaughey i Camilla Alves z dziećmi

McConaughey odwiedził grę z dziećmi i żoną

Do finału turnieju World Golf Championships-Dell Technologies Match słynny aktor powitał żonę 35-letnią Camillę Alves i dzieci: 9-letniego Levi, 8-letnią Vida i 5-letniego Livingstone'a. Zgodnie z reakcją McConaugheya było jasne, że celebryta bardzo martwi się o swojego ulubionego sportowca. Podczas gry Matthew stale wspierał Bubba Watsona, którego jest fanem od wielu lat.

Мэттью МакКонахи

Matthew McConaughey

Мэттью МакКонахи и Бубб Уотсон

Matthew McConaughey i Bubb Watson

Czy mówisz o stylu, który sławny aktor zdecydował się odwiedzić, a potem, jak powinien, pojawił się na boisku w sportowej odzieży. Aktor widział dżinsową koszulę, lekkie spodnie, wygodne sportowe buty i czarną czapkę baseballową. Ani jego żona Camilla, która pojawiła się na imprezie w białych dżinsach, ta sama kolorowa koszulka, nad którą była nosić długa kurtka i wygodne buty, nie stała się żałosna. Co do facetów z tej pięknej pary, można je było zobaczyć w szortach, lekkich koszulach i trampkach.

Мэттью МакКонахи и Камилла Алвес с детьми посетили финал матча по гольфу в Остин

Po tym, jak zdjęcia z McConaughey i jego rodziny pojawiły się w sieci, fani aktora napisali wiele recenzji tego planu: "Bardzo miło jest patrzeć na tak przyjazną rodzinę. Od razu widać, że w ich związku króluje miłość i idylla. A ich dzieci są takie ładne. Pokazują, jak kochają swoich rodziców "" Uwielbiam McConaughey! Szkoda tylko, że ostatnio zdjęcia z nim można znaleźć bardzo rzadko w Internecie. Te zdjęcia są naprawdę niesamowite. Na nich możesz zobaczyć, jak twój ulubiony aktor zachowuje się w życiu z rodziną. Jestem szalenie zachwycony! "," Mimo że Matthew i Camilla nie są pierwszymi małżeństwami, stale się wspierają. Jest to zauważalne nie tylko ze zdjęć z wydarzeń publicznych, ale także z ujęć z życia codziennego. Prawdopodobnie tak powinno być, i tak dalej. "

Фанаты в восторге от Мэттью и его семьи Czytaj także
  • Stylowa para gwiazd: Matthew McConaughey i Camilla Alves w Oscara 2018
  • Gerard Butler i Morgan Brown decydują się dać szansę swojemu związkowi.
  • Antonio Banderas ogolił głowę, a Matthew McConaugie urósł w loki

Mateusz jest zachwycony swoją żoną

Kiedyś w jednym z wywiadów McConaughey przyznał, że zwariował na punkcie swojej żony. Oto co aktor powiedział na ten temat:

"Kiedy poznałem Camillę, od razu zrozumiałem, że była wyjątkową kobietą, która odegra ważną rolę w moim życiu. Wiele lat po rozpoczęciu stosunku zauważyłem, że moja żona ma bardzo cenną cechę, której nie daje wielu innym przedstawicielom płci pięknej - ona nie próbuje mnie zmienić. Camilla akceptuje mnie za to, kim jestem, i to jest dla mnie bardzo ważne! Tylko silna, mądra i inteligentna kobieta może sprawić, by jej ukochany człowiek czuł ufność i odwagę. Narodziny pierwszego syna postawiły wszystko na swoim miejscu i poczułem się jak prawdziwy przedstawiciel silnej połowy ludzkości ".
Актер Мэттью МакКонахи

Aktor Matthew McConaughey