Fani Katy Perry i Orlando Bloom nie mają szans. Kilka dni temu byli kochankowie pocałowali i przytulili, a aktor już zmienia wokalistę.

Taki zmienny!

W poniedziałek paparazzi schwytali 40-letniego Orlanda Blooma na plaży w Malibu, gdzie nie był 32-letnią Katy Perry, co byłoby całkiem logiczne po wiadomościach o zjednoczeniu pary i młodym nieznajomym, który w pełni odpowiadał jego gustom.

Орландо Блум отдыхает в Малибу с неизвестной девушкой

Orlando Bloom w Malibu z nieznaną dziewczyną

Орландо Блум отдыхает с неизвестной девушкойЗагадочная блондинка

Gwiazda Piratów z Karaibów w krótkich spodenkach, z nagą klatką piersiową i tajemniczą blondynką w czarno-złotym kostiumie pływackim pływała w oceanie i uśmiechała się.

Орландо Блум плавает с неизвестной девушкой

Kiedy dotarli do ziemi, ich twarze były poważne. Najwyraźniej odbyła się między nimi nieprzyjemna rozmowa, po której towarzysz Orlando był wyraźnie rozczarowany.

Беседа Орландо Блума в Малибу с неизвестной девушкойРазговор Орландо Блум с неизвестной девушкой

Czy to możliwe, że aktor i dziewczyna są związani lub związani romantycznymi związkami? Mimo wysiłków dziennikarze nie potrafią jeszcze nazwać nieznajomego i dowiedzieć się, do kogo należy Bloom.

Obiecująca data

W ubiegły weekend, bez żadnych oświadczeń, Orlando i jego była Katy Perry występowali ramię w ramię na koncercie wspólnego kolegi Eda Sheerana, gestykulując publicznie, po czym, siedząc na motocyklu aktora, wrócili do domu piosenkarki.

Кэти Перри и Орландо Блум

Katy Perry i Orlando Bloom

Czytaj także
  • Katy Perry wyznała ze sceny w miłości Orlando Blooma
  • Zdjęcie dnia: bardzo w ciąży Miranda Kerr na spacerze
  • Zhańbiony: 10 gwiazdek, w którym zakłopotanie pojawiło się na scenie!

Nawiasem mówiąc, dosłownie w przededniu rzekomego ponownego zjednoczenia artystów, Perry otrzymał powieść z Robertem Pattinsonem. Jeśli chodzi o Orlanda, rozmawiali o romansie z gruzińską pianistką Khatia Buniatishvili.

Кэти Перри и Роберт Паттинсон

Katy Perry i Robert Pattinson

Хатия Буниатишвили и Орландо Блум

Khatia Buniatishvili i Orlando Bloom