Brooklyn Beckham i Chloe Moretz rozwiały wszelkie wątpliwości dotyczące wznowienia romansu, które miało miejsce latem ubiegłego roku, występując na imprezie Xbox One x VIP w Nowym Jorku jako para.

W stylu dżinsu

W poniedziałek Brooklyn i Chloe, którzy nie ukrywali swoich uczuć, uczestniczyli razem w imprezie, stając się nie tylko gośćmi, ale współgospodarzami Xbox One x VIP Event, testując konsolę do gier.

Бруклин Бекхэм и Хлоя Морец вышли в свет

Wydano Brooklyn Beckham i Chloe Moretz

Бруклин Бекхэм и  Хлоя Морец тестируют игровую приставкуБруклин Бекхэм и Хлоя Морец на презентацииПара  Бруклин Бекхэм и Хлоя Морец

Kochankowie, pozujący na fotokomórce, wyglądali harmonijnie w stylowych denimowych zespołach. Aktorka ubrana w spodnie z wysokim stanem i dżinsową kurtkę z białymi sznurowadłami z etykiety Proenza Schouler, kosztująca 650 funtów, a jej chłopak łączył w sobie klasyczną dżinsową kurtkę z czarnymi przyciętymi spodniami i białą koszulką.

Бруклин Бекхэм и Хлоя Морец на мероприятии в Нью-Йорке

Nowa runda

18-letni Brooklyn Beckham i 20-letnia Chloe Moretz, która zaczęła spotykać się w 2014 roku, kiedy mieli 15 i 17 lat, oddzieliły się od siebie kilka razy w ciągu trzech lat. Powodem wszystkich problemów pary była odległość, ponieważ starszy spadkobierca pary Beckham mieszkał w Londynie, a jego wybrany - w Nowym Jorku. Gdy dowiedział się, że Brooklyn wstąpił do New York College, gdzie studiował, że jest fotografem, plotkarki przepowiadały, że para się zjednoczyła i nie pomyliły się.

Хлоя Морец с Бруклином Бекхэмом

Brooklyn Beckham i Chloe Moretz

Czytaj także
  • Poszedł do White Castle: Brooklyn Beckham spoczął na Coachella w modelu firmy Meredith Mickelson
  • Chloe Moretz zareagowała na pocałunek Brooklyna Beckhama na drugą i zdjęła pierścień
  • Brooklyn Beckham poznaje model Playboy Lexi Wood

Para, przypadkowo schwytana przez paparazzi, zaczęła regularnie wymieniać wiadomości w sieciach społecznościowych, wyznając sobie nawzajem miłość, ale nie spieszyła się, by wyjść razem do wczoraj.