Słodka para Brooklyn Beckham i Chloe Moretz intrygują publiczność, która podejrzewa, że ​​tym razem młody mężczyzna z pewnością poślubi swoją ukochaną. Na takie konkluzje poprowadziła wczorajsza wizyta Brooklyn i Chloe w sklepie jubilerskim.

Przejdź na następny poziom

Pomówmy o tym, że 18-letni Brooklyn Beckham i 20-letnia Chloe Moretz po zjednoczeniu zalegalizują swój związek od miesięcy.

Хлоя Морец и Бруклин Бекхэм

Chloe Moretz i Brooklyn Beckham

Widząc nowy dzwonek na palcu aktorki, media pośpieszyły, by ogłosić swoje zaręczyny z młodym mężczyzną, a teraz dziennikarze mają powód, aby rozmawiać o przygotowaniach do ślubu Brooklynu i Chloe, którzy nie reklamują szczegółów swojego życia osobistego, ale regularnie publikują romantyczne ujęcia w portalach społecznościowych.

Кольцо Хлои

Pierścień Chloe

Кольцо Бруклина

Pierścień Brooklyński

Zakupy w salonie jubilerskim

W niedzielę gołębie zostały zapieczętowane przez paparazzi, pozostawiając prestiżowy sklep jubilerski XIV Karats z siedzibą w Beverly Hills, która specjalizuje się w sprzedaży obrączek ślubnych.

Бруклин Бекхэм и Хлоя Морец у ювелирного магазина XIV Karats в Беверли-Хиллз

Brooklyn Beckham i Chloe Moretz w sklepie jubilerskim XIV Karats w Beverly Hills

Бруклин Бекхэм и Хлоя Морец у ювелирного салона XIV Karats в Беверли-ХиллзБруклин и Морец в Беверли-Хиллз

Chloe w czarnych leginsach, szara bluza, ukrywała swoje blond loki w dzianinowym kapeluszu, a Brooklyn bez pudełka w dłoniach, bez problemu zmieściłaby się w małej skórzanej torebce, zawieszonej wokół aktorki na ramieniu.

Będąc we wspaniałym nastroju, wsiedli do otwartego samochodu i odjechali w nieznanym kierunku. Czy to w salonie ślubnym?

Бруклин Бекхэм и Хлоя Морец в автоБруклин Бекхэм и Хлоя Морец в машине Czytaj także
  • Poszedł do White Castle: Brooklyn Beckham spoczął na Coachella w modelu firmy Meredith Mickelson
  • Chloe Moretz zareagowała na pocałunek Brooklyna Beckhama na drugą i zdjęła pierścień
  • Brooklyn Beckham poznaje model Playboy Lexi Wood

Po wznowieniu powieści, spadkobierca Beckhama i popularna aktorka zachowują się jak miłośnicy papugi, prawie zawsze będąc razem.

Бруклин Бекхэм и Хлоя Морец в минувшую пятницу

Brooklyn Beckham i Chloe Moretz w zeszły piątek