Przez lata chwały, jak tylko nie nazwali Lady Gagi. Była "królową muzyki pop", "królową szokujących", "królową potworów", a teraz ma inne przydomek - "księżniczka brzoskwiń" - ...

Aż do zabawy

W ostatnich latach lady Gaga, która zaszokowała publiczność swoim wyzywającym zachowaniem i seksualnymi prowokacyjnymi strojami na czerwonym dywanie iw życiu codziennym, uspokoiła się i zamanifestowała swój temperament jedynie wyrażając swoją obywatelską pozycję.

Zmień obraz problemów zdrowotnych związanych z piosenkarką. Najpierw złamała kark biodra, potem okazało się, że cierpi na toczeń rumieniowaty układowy, do którego dodano ostre bóle z fibromialgii.

Wydaje się jednak, że związek ze swoim agentem Cristiano Carino i perspektywa małżeństwa z nim zostały z korzyścią dla piosenkarza. Lady Gaga nie tylko czuje się wspaniale, ale także wzbiera w duchu, pamiętając, że była pięknością bez kompleksów!

Певица Леди Гага

Lady Gaga

Mini bikini

We wtorek Lady Gaga opublikowała swoje zdjęcie na Instagramie na koniu, aw środę była zadowolona z nowej części prowokacyjnych kadr podziwiających fanów, wykonanych podczas gorącej sesji zdjęciowej na plaży w Miami.

Леди Гаги скачет топлес на коне

Lady Gaga skacze topless na koniu

Фото из Instagram Леди Гаги

Zdjęcie z Instagram Lady Gaga

W kadrze gwiazda w miniaturowym stroju ze złotymi srebrnymi kamieniami z rzemykami przyjmuje uwodzicielskie pozy, szczerze pokazując swoje formy. Seksowny wizerunek wykonawcy dopełniają sandały Versace na obcasach, szata plażowa, ciekawe kolczyki z Rosantica, pasek z łańcuszków na biodrach, musujący naszyjnik na szyi i okulary przeciwsłoneczne na oczach.

Леди Гага в бикиниГрудь Леди Гаги

Pod fotografią jej apetycznej księżniczki Lady Gaga napisała z humorem:

"Nazywaj mnie księżniczką brzoskwiń".
Принцесса персиков Czytaj także
  • 25 "modów", którzy nie wiedzą, że ubrania mają różne rozmiary!
  • Jade wołowina: 16 gwiazdek, które oszczędzają każdy grosz
  • Romantyczny weekend: Lady Gaga spędziła weekend w towarzystwie Christiano Carino

W komentarzach do zdjęć możesz przeczytać różne wrażenia z tego, co zobaczyłeś. Niektórzy uważali te ramy za nieudane, inni użytkownicy podziwiali ciało piosenkarza.