Ostatnie dni w sieci aktywnie dyskutują wideo z rewelacjami Keatona Jonesa, w którym chłopiec ze łzami w oczach skarży się swojej matce o znęcanie się, jakim jest poddawany w szkole. Koledzy z klasy w każdy sposób nazywają nastolatka, a każdego dnia szydzą z zajętego Keatona. Peers nazywają go dziwakiem i drażnią się z wielkim nosem.

Sytuacja uległa pogorszeniu do tego stopnia, że ​​pewnego dnia Keaton wezwał matkę z prośbą o zabranie go w przerwie między lekcjami, ponieważ bał się iść na lunch. Matka Jonesa postanowiła zapisać skargi syna na wideo i wygłosić wołanie o pomoc w Internecie.

Тот самый откровениями Китон Джонс Gwiazdy są po stronie dobra!

Film nie pozostawił obojętnym sercom użytkowników sieci i wkrótce wiele hollywoodzkich gwiazd zdecydowało się stanąć w obronie Keatona. Chris Evans, Justin Bieber, Mark Ruffalo, Eva Longoria, Snoop Dogg i wielu innych celebrytów zainicjowali hashtag #StandWithKeaton, który ma pomóc wyczerpanemu nastolatkowi. Akcja nabrała rozpędu i stała się najpopularniejsza na Twitterze w ciągu ostatnich kilku dni. "Chłopiec z Tennessee mówi z bólem w sercu:

"Dlaczego traktują mnie w ten sposób?" Dlaczego to robią? Śmieją się ze mnie i innych ludzi. Mówią, że jestem brzydka i dlatego nie mam przyjaciół. Ale w tym świecie wszystko jest inne i nikt nie może być oskarżony o bycie innym. "
Китон Джонс с семьей

SnoopDoog jako pierwszy napisał do Keatona z ofertą pomocy i przyjaźni:

"Chłopcze, będę twoim przyjacielem. Pamiętajcie, w tym świecie tylko miłość może pokonać nienawiść. "

Publikacja od Justina Biebera (@justinbieber)

Justin Bieber napisał także do Jonesa:

"Cześć, jestem twoim bratem! Napisz do mnie, chętnie porozmawiam. "

Chłopak Selena Gomez zamieściła na swoim blogu kilka klipów o Keatonie, w których mówi, że chłopak inspiruje współczesne społeczeństwo i stał się przykładem dla wielu:

"Jest bardzo fajny, teraz jest legendą i ma na imię Keaton. Młotek na nich, oni są po prostu dupkami! "

Publikacja od Justina Biebera (@justinbieber)

Czytaj także
  • Justin Bieber uratował nieznajomego od narkomana
  • Zdjęcie dnia: Selena Gomez na fotokamerę "Potwory na wakacjach 3"
  • 22 zdjęcia dla dzieci, na których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej wskazówki!

Popularni aktorzy z Hollywood Mark Ruffalo i Chris Evans zaprosili Keatona na premierę fantastycznego filmu akcji "Avengers. Wojna nieskończoności ", a Katy Perry apelowała do wszystkich ludzi, aby byli dla siebie przyjaźni i tolerancyjni i przyznali, że jej serce zostało złamane.