Mistrzowska klasa dla "kobiet w ciąży" o tym, jak nosić bikini w ostatnich miesiącach ciąży, może dać Candice Swainpole, czekając na drugie dziecko. Supermodelka, która zaraz urodzi, jest w doskonałej formie!

Urlop rodzinny

Uciekając z nie-wiosennego chłodu Nowego Jorku, 29-letnia Candice Swainpole, która ogłosiła swoją drugą ciążę w grudniu zeszłego roku, udała się na cieplejsze ziemie. Wraz ze swoim chłopakiem Hermanem Nicoli i ich synem Anaką wyjechała na wakacje do słonecznej Brazylii. Tutaj, na plaży w Sao Paulo, schwytano paparazzi.

Кэндис Свейнпол, Херман Николи с сыном Анака

Candice Swainpole, Herman Nicoli z synem Anakiem

Беременная Кэндис Свейнпол с сыном

Sądząc po ich zdjęciach, wakacji Candice nie można nazwać biernym. Tylko niekiedy piękna kobieta kładła się na kocu, by leżeć na piasku, spędzając resztę czasu w ciągłym ruchu.

Беременная Кэндис Свейнпол загораетБеременная Кэндис Свейнпол на пляже

Anaka, który będzie miał dwa lata jesienią, nie mógł usiedzieć spokojnie, a matka aktywnie spędzała z nim czas wolny, grając na plaży i w wodzie.

Кэндис Свейнпол и АнакаБеременная Кэндис Свейнпол с сыномКэндис Свейнпол с сыном

Niewielki strój kąpielowy

Patrząc na ostatnie zdjęcia Swainpole, nie ma wątpliwości, że powróci do swojej formy przed ciążą lekko po urodzeniu, nie.

Кэндис Свейнпол в купальнике

Postać ciężarnej Candace, która obnosiła się na plaży w czerwono-białym bikini w grochu z falbankami od Marysia Antibe, warta 280 funtów, naprawdę można pozazdrościć!

Кэндис Свейнпол на отдыхеКэндис Свейнпол в бикини Czytaj także
  • Ciężarna Candace Swainpole na spacerze z matką i synem
  • Syn czy córka? Candice Swainpole odkryła płeć swojego drugiego dziecka
  • Hot Ten: Candice Swainpole jest najbardziej wpływowym modelem bielizny na Instagramie

Przy okazji, rozmawiając o drugiej ciąży supermodelki z RPA, zaraz po narodzinach pierworodnych, osoby wtajemniczone stwierdziły, że Sveinpol, która ma na sercu chłopca, od razu chce rozwiązać kwestię prokreacji, a następnie nie pójdzie do dekretu i nie będzie miała możliwości wykonania pracy, którą kochała.