W 1918 roku pierwsza wojna światowa zakończyła się w Wielkiej Brytanii 11 listopada. W tym dniu, przez długi czas, wszyscy członkowie rodziny królewskiej, tak jak zwykli Brytyjczycy, oddają cześć pamięci poległych w krwawych bitwach na początku XX wieku.

Parada i układanie kwiatów

13 listopada, dokładnie o godzinie 11 po południu, cała Wielka Brytania stoi nieruchomo przez 2 minuty, aby pochylić głowę przed martwymi wojnami. Po tym zaczyna się tradycyjna parada i kładzenie kwiatów.

W tym roku na uroczystość przybyła królowa Elżbieta II wraz z mężem, księciem Karolem z żoną, hrabiną Sophie i młodszym pokoleniem monarchów: księciem Williamem i Kate Middleton, księciem Harrym. Kobiety, z wyjątkiem królowej, nie brały udziału w układaniu kwiatów na nagrobku Cenotafa w centrum Londynu. Catherine, Sophie i Camilla obserwowały, co się dzieje z balkonu Foreign Office. Księżna Cambridge miała na sobie czarny płaszcz Diane von Furstenberg z kolekcji 2008. Obraz został uzupełniony o czarny kapelusz i kolczyki z perłami. Księżna Cornish i hrabina Sophie również były czarne. Zgodnie z oczekiwaniami na głowach nosili kapelusze, a od ozdób były tylko produkty z białego kamienia.

Кейт Миддлтон, герцогиня Корнуольская и графиня Софи

Po chwili ciszy skończyła się procesja żałobna na placu. Na czele parady stała królowa Elżbieta II, a za nią książęta Filip i Karol, a dopiero potem wnuki i cała reszta. Królowa złożyła wieniec z czerwonych maków - symbol Dnia Pamięci. Takie kwiaty były przywiązane do ubrań każdego członka rodziny królewskiej, bez względu na to, czy jest to kobieta, czy mężczyzna.

Czytaj także
  • Królewski zakazany leksykon
  • Książę Harry pierwszy wspomniał o nazwie Megan Markle w oficjalnym przemówieniu.
  • Ważna rzecz w bagażu Windsoru. Będziesz zaskoczony!

Fani spodziewali się zobaczyć Megan Markle

Sporo osób zebrało się w tym roku na paradzie, nie tylko dlatego, że Brytyjczycy szanują ich historię, ale także dlatego, że wszyscy mieli nadzieję zobaczyć księcia Harry'ego w towarzystwie aktorki Megan Markle. Po tym wydarzeniu sieci społecznościowe są przytłoczone falą dyskusji na ten temat. Można było przeczytać: "Co dzieje się z rodziną królewską? Kate i Camilla ciągle rozmawiali o czymś na balkonie. Czy Harry wybrał Megan? - Szkoda, że ​​Markle nie był. Chciałbym spojrzeć na królową w tym samym czasie ... "," Wszyscy zdenerwowani i drżący. Harry jest tak podstępny w ogóle. Elizabeth rządzi wszystkim, a Markle jej nie lubi! "Itd.

Королева Елизавета II и принц Филипп Кейт Миддлтон и герцогиня Камилла постоянно разговаривали Во главе процессии стоит королева Великобритании
Парад по случаю Дня памяти в ЛондонеПринцы Уильям и ГарриВозложение цветов к памятнику
Королева Елизавета II положила венок из маков к мемориалуКейт МиддлтонПринц Чарльз на параде