Amerykańska aktorka teatralna i filmowa, dwukrotna laureatka nagrody Złotego Globu, Glenn Close wydała rozwód z mężem.

David Shaw i Glenn Close byli razem od 9 lat. Wtajemniczeni twierdzą, że para zerwała kilka miesięcy temu, ale oficjalnie zerwali relacje zaledwie kilka dni temu. Pomimo zmiany statusu byli partnerzy pozostali przyjaciółmi i planowali komunikować się w przyszłości.

Gwiazda filmu "Tajemniczy Albert Nobbs" w lecie powiedziała najbliższym przyjaciołom, że chce opuścić męża. Po rozwodzie aktorka przeprowadzi się do Nowego Jorku, a jej były przedsiębiorca mąż zamieszka w ich rezydencji w Maine.

Objawienia aktorki

Przypomnijmy, że pani Close była mężatką trzy razy. Jedyne dziecko, córka Annie, urodziła swojego ukochanego Johna Starka poza związkiem małżeńskim.

Pierwsze małżeństwo zakończyło się gorzkim rozczarowaniem, ponieważ mąż aktorki Cabot Wade poświęcił cały swój czas kreatywności, był muzykiem.

Drugim mężem, Glennem, był biznesmen, James Marlas, człowiek daleko od świata sztuki, ale nie potrafił zadowolić słynnej Cruelli de Ville. Niestety, trzecia próba znalezienia się w małżeństwie okazała się porażką.

Czytaj także
  • Tom Hiddleton, Elizabeth Hurley, Prince William i inni goście London Evening Standard Theater Awards-2016
  • Victoria Beckham pokazała, co karmi męża podczas podróży służbowych
  • Victoria Beckham sprzedaje swój ekskluzywny samochód

Należy zauważyć, że aktorka wielokrotnie przyznała, że ​​uważa mężczyzn i kobiety za zbyt różnych, aby mogli w pełni znaleźć wspólny język i zbudować rodzinę. Wszystko, co mogą zrobić te różne osoby, od czasu do czasu spotyka ...

Гленн Клоуз и Дэвид Шоу прожили вместе 9 лет Гленн Клоуз с дочерью Энни и Дэвидом Шоу 68-летняя актриса приняла решение о разводе со своим третьим мужем