Shannen Doherty od marca 2015 r. Odważnie walczy z rakiem piersi, zanurzony w złożonym procesie leczenia. W trudnym okresie aktorka była wspierana przez męża i przyjaciół - lekarze robią wszystko, co możliwe, aby zrehabilitować aktorkę Hollywood.

W lutym ubiegłego roku Shannen Doherty przeszła liczne badania i potwierdziła swoje najstraszniejsze obawy - onkologię. Pomimo przerażającej diagnozy, aktorka od samego początku była otoczona miłością i wsparciem bliskich. Na Instagramie podzieliła się swoimi uczuciami, słowami wdzięczności za sympatię i wsparcie. Napisała pod jednym ze swoich zdjęć:

"Onkologia nie jest zdaniem, ale szansą na zrozumienie, kto jest obok ciebie!"

Aktorka nie wycofała się w tak trudnym czasie, ale była otwarta na komunikację i akceptację pomocy. W wywiadzie przyznała się i przyznała, że ​​strasznie się bała i próbowała docenić wszystko, co teraz się z nią dzieje.

Czytaj także
  • Shannen Doherty powróciła do zdjęć po długiej walce o swoje życie
  • Shannen Doherty pokazała odrastające loki
  • Aktorka Shannen Doherty ma długo oczekiwaną remisję raka
Walcz o życie

Jednostronna mastektomia (usunięcie gruczołu piersiowego) była wynikiem walki o życie. Lekarze byli zmuszeni przyznać, że choroba nie ustępowała, ale rozprzestrzeniła się na węzły chłonne i poza nią. W tej chwili czas zastosować chemioterapię.

Mąż aktorki Kurt Isvarainko niestrudzenie podąża za nią i wspiera ją. Shannen przyznał, że jego obecność pozwoliła bolesnej ścieżce łatwiej przejść. W jednym z wywiadów aktorka stwierdziła, że ​​trudno jej poradzić sobie z lękiem o przyszłość:

"Najgorsze jest to, jak zmiany wpłyną na ludzi, których kochasz i kochasz".
Актриса в кругу близких Онкология – не приговор Звезда Беверли-Хиллз Шеннен Доэрти готовится к химиотерапии и облучению
Звезда не теряет надежды на выздоровлениеМуж актрисы Курт Исваринко проходит болезненный путь рядом с ШенненОнкобольная Шеннен Доэрти рассказала о мастэктомии