W niedalekiej przyszłości zostanie wyemitowany długo oczekiwany remake filmu "Dirty Dancing". Odbiera kanał ABC. Aktorka, która zagrała główną rolę w filmie z 1988 roku, skomentowała swój udział w tym projekcie:

"Nie widzę potrzeby robienia filmu. Chociaż zawsze interesowało mnie branie udziału w powtórzeniu czegoś, co niesie prawdziwy potencjał. Z niecierpliwością czekam na premierę - naprawdę chcę zobaczyć, co nakręcą autorzy nowego filmu. Mogę dać im tylko jedną radę - niech zrobią "własne" kino ".
Грей играла в паре с Патриком Суэйзи

56-letnia aktorka Jennifer Gray nie zdradziła jednak dokładnie, jaką rolę odegrały jej twórcy remake'u.

Stare tańce w nowy sposób

Przypomnijmy, że wspaniały duet taneczny Jennifer Gray-Patrick Swayze w nowym filmie planuje "zatańczyć" Abigail Breslin i Colta Prattsa. W tym filmie zobaczymy także wokalną i pełną wdzięku Nicole Scherzinger (znaną z solowej kariery muzycznej i udziału w dziewczynie-zespole "The Pussycat Dolls").

Актерский состав нового фильма Czytaj także
  • Żona zmarłego Patricka Swayze'a została skazana za chciwość
  • Nicole Scherzinger debiutuje w filmie muzycznym
  • Przyczyna śmierci Patricka Swayze

W pewnym momencie rola w filmie była dla pani Grey tym szczęśliwym biletem. 27-letnia aktorka dosłownie obudziła się sławna. Zgodnie z fabułą filmu zagrała 17-letnią młodą i bardzo skromną dziewczynę, której życie zmieniło się dramatycznie po wygraniu konkursu tanecznego.

Дженнифер Грей - Грязные танцы